Radoslav Brzobohatý - Chlap se širokým srdcem

Radoslav Brzobohatý - Chlap se širokým srdcem
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135911/radoslav-brzobohaty-chlap-se-sirokym-srdcem-135911.jpg 4 12 12

Radoslav Brzobohatý nebyl jen vynikající herec, který nám prostřednictvím svých filmových i divadelních postav rozdával radost více než půl století. Byl také citlivou osobností, v níž se snoubily ostré rysy a pevné zásady chlapa, který neuhýbá, a citlivá duše umělce, otce a manžela. Nové, doplněné vydání úspěšné knihy také přináší informace o posledních dvou letech jeho plodného a naplno prožitého života. Smutek z jeho nečekané smrti zůstává, ale Radoslav Brzobohatý zemřel jako chlap - vzpřímený a uprostřed práce, kterou miloval a kterou potěšil miliony diváků. ... celý text

niknikita
08.04.2019 5 z 5

Není to literární skvost, to přiznávám, ale i přesto jsem ráda, že jsem mohla nahlédnout do života člověka, který má pevné místo v mém srdci.

"Co si člověk neodžije, to nikdy plně nepochopí."

Mimořádná osobnost a nádherný chlap. Valach, kterého nejde nemilovat. To je Radek Brzobohatý ❤️
Je to osobní, omlouvám se...

Stoker
16.10.2016 2 z 5

Kniha mi prišla ako zlepenec informácii získaných z webu a z tlače. Nič nové neprináša, všetko si viete dohľadať na webe. Veľmi slabý pokus o biografiu pána Brzobohatého.

milan.krimsky
24.10.2015 4 z 5

V knize akorát mohlo být více fotografií z reálného života