Půvabná

Půvabná https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314723/mid_puvabna-bHw-314723.jpg 4 9 2

Tato kniha je věnována dospívajícím dívkám, které si kladou mnohdy trýznivé otázky: Kdo doopravdy jsem? Jak zjistím, co dělat se svým životem? Záleží na mně někomu? Proč nejsem tak hezká jako ona? Stasi Eldredgeová rozumí pochybnostem, zápasům a obavám, kterým čelíte. I ona je prožívala! Nyní vás zve k rozhovoru s ní, při kterém vám pomůže pochopit lži, jež se vám svět snaží vnutit, a probudí ve vás víru, že Bůh vás vidí krásnou a hodnotnou - v každém okamžiku. Nesmírně poctivým a půvabným způsobem vám Stasi pomůže spatřovat milost ve vašem životním příběhu a mít důvěru ve své naděje a sny.... celý text

Bethanee
05.01.2021 4 z 5

Kniha pro dívky, která se mi moc líbila a dost mi svého času pomohla. Ocenila bych tu více faktů a příběhů, na druhou stranu jsou tu otázky na zamyšlení, které člověku pomůžou si dané věci lépe osvojit.

pajkahej
08.02.2020 2 z 5

Kniha psaná pro "náctileté", avšak myslím si, že stylem psaní (nebo překladu, to nemohu posoudit) se cílové skupině míjí. Obsahem tak napůl, oproti Úchvatné mi to přijde slabší odvar. Dost mi vadí, že informace, které zde předává, nemá nijak podložené, jen na základě vlastních pocitů.

2011  91%Láska a boj
2006  85%Očarujúca