Putování časoprostorem

Putování časoprostorem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483873/bmid_putovani-casoprostorem-aYp-483873.jpg 5 4 3

Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná formou poutavého osobního příběhu, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, spojíte se s různými světy, dojdete k mnohým „aha“ momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrze příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti, se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Příběh nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Příběh otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v něm kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.... celý text

ZUZANA-123
06.11.2023 5 z 5

Moc krásné,plné moudra.Prosím pište dal,ta knížka krásnĕ zahřeje a přitom je jemná.

Ophelie
20.08.2023 4 z 5

Kniha, kterou lze přečíst za jedno odpoledne, ale doporučuji spíše dávkovat - je plná zajímavých informací, vhledů, zážitků a prožitků autorky. Jak ona sama píše - tohle vše byla její cesta, ale každý má tu svou jedinečnou cestu. Autorka se zde dotýká mnoha témat - Atlantida, krystaly, temné energie, mimozemské a světelné bytosti, Egypt, křišťálové lebky, dvojplameny, minulé a budoucí životy, Vyšší já aj. Je toho opravdu mnoho, snad jen bych ocenila hlubší a konkrétnější podání některých témat (mnohdy jakoby se témat jen dotkla a plula pouze po povrchu). Ale kniha každopádně stojí za přečtení (a možná ne jen jedno, asi se k ní po čase vrátím). Doporučuji spíše ale duchovněji naladěným jedincům ;-)

kirkpatrick
03.08.2023

Takové snivé, éterické, astrální příběhy a zážitky autorky.

Autorovy knížky

2021  95%Putování časoprostorem