Pusinky pro velkého zlého vlka

Pusinky pro velkého zlého vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380969/bmid_pusinky-pro-velkeho-zleho-vlka-t4u-380969.jpg 4 11 6

I velký zlý vlk si zaslouží trochu soucitu. Dneska měl špatný den a je z toho celý mrzutý. To se občas stane každému. Víš, co mu zlepší náladu? Pusinka! Dej vlkovi pusinku. Mlask! No vida, vlk už není tak mrzutý, díky tobě se cítí líp. Kniha obsahuje prstového maňáska, se kterým si užiješ spoustu zábavy.

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Les bisous du grand méchant loup , 2017

florentinas
23.08.2023 4 z 5

super nápad, malého moc bavilo

jasminecka
19.12.2022 5 z 5

Diky tehle knizce se mi poodhalily moznosti vyuziti manasku - jak bych si mohla hrat s detmi a byt tak mensi suchar (jo, jsem VELKY suchar, co se tyce vymysleni her a tak ). A bavilo me to. Meli jsme ji z knihovny nekolikrat a pujcujeme znovu.

muchomurka
07.05.2022 3 z 5

Knížka je veselá a hravá, ale úplně nechápu pointu, moc to nedává smysl - příběh v knize a pak ten závěr. Ale Bambulce se knížka líbila, hlavně díky postavičce vlka, která je maňáskem.

Natique
04.10.2020 5 z 5

Zábava nejen pro batolata, kniha nadchne i děti předškolního věku :-)

Runkyna
27.11.2019 5 z 5

Prostě boží zábava pro batolata! V textu jsou zvýrazněna citostovce, padnou do oka jako ta nejlepší nápověda.

Varjohukka
29.05.2018 5 z 5

Knížka s prstovým maňáskem je super nápad. Dcerka se ze začátku vlka trošku bála (hlavně když se hýbal), ale teď už se nemůže dočkat té správné strany, kde dá vlkovi pusinky.

Jean Leroy
francouzská, 1975
2018  87%Pusinky pro velkého zlého vlka
2019  84%Velký zlý vlk je nemocný
2018  76%Kdo vyleká velkého zlého vlka?
2022  74%Úplně poslední velký zlý vlk

Kniha Pusinky pro velkého zlého vlka je v