Půlminutové horory

Půlminutové horory https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117015/mid_pulminutove-horory-7S7-117015.jpg 4 157 157

Ponořte se do těch nejkratších a nejděsivějších příběhů, jaké byly kdy napsány. Jedinečný soubor povídek. Někdy jde pouze o hororové scény, jinde kratičký příběh. Od vtipných a odlehčených, přes groteskní i tajemné, až po opravdu morbidní. Můžete číst na přeskáčku, jak vás napadne. Všechny příběhy mají jedno společné – nenechají vás usnout. Stačí jeden a vaše děti nebudou chtít vystrčit nos zpod peřiny! Sestavila Susan Rich.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Half-Minute Horrors , 2009

bookwoman
14.10.2015 3 z 5

U některých hororů jsem nepochopila děj,některé horory byli spíš směšné než strašidelné.

šošana-lilie
28.05.2014 odpad!

Byla to blbost.

nerrferr
22.05.2014 2 z 5

Nelíbilo se mi to je to blbost, jako mojí ségře paje5. Proto tomu dávám dvě hvězdičky.

paja5
17.05.2014 3 z 5

No, jo, no co na to říc???
Je mi třináct a moc sem se nebála, ale bráchovi je deset a chválí si ji.

kayu
14.05.2014 2 z 5

Knížku jsem měla přečtenou za chvíli. Řekla bych, že se hodí spíš pro menší děti, většina příběhů je ale spíš úsměvná :)

peterkovasona
15.12.2013 1 z 5

Velice mě kniha zklamala, nepřišlo mi ani vtipný ani strašidelný....

kuceju
23.11.2013 1 z 5

Ne, toto fakt ne. Absolutní nuda a většinou jsem se spíš smála než se bála. Tak trochu nepovedené příběhy.

martinkaLLL
29.05.2013 2 z 5

Zajímavý nápad, horory pro děti. Některé příběhy jsou opravdu povedené, je to takové 50:50. Má pěknou obálku a ilustrace taky moc povedená.

Enefersis
28.01.2013 2 z 5

Půminutové "horory" mě spíš pobavily než vyděsily...:D Opravdu bych chtěla vidět člověka, který by se klepal strachy u takovéhle "povídky":
"Neměl jsem jíst tu Alenčinu polévku. Teď se těch rohů už nikdy nezbavím. Béééé!"
Ale abych jen nerejpala, co se mi na knížce opravdu líbilo, byly ilustrace a krátké komiksy, ty měly své kouzlo.

bibi.r
28.11.2012 5 z 5

Výborná knížka vhodná pro dětské čtenáře (10 let). Vhodná i pro ty, kteří čtení moc nemusí, protože se jedná o soubor velice krátkých příběhů.

loudalouda
13.06.2012

Teda, moc mě to nestraší :D jsou to jenom takové blbosti, ale o to líp a rychleji se to čte :-* :D