Pugét kočiček a další způsoby, jak použít mrtvou kočku

Pugét kočiček a další způsoby, jak použít mrtvou kočku https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294698/bmid_puget-kocicek-a-dalsi-zpusoby-jak-p-VAp-294698.jpg 3 19 6

Příznivci černého humoru mají další možnost zjistit, co udělat s mrtvou kočkou.

Literatura světová Humor
Vydáno: , Garamond

One Hundred and One More Uses of a Dead Cat , 1982

niki-chan
08.04.2021 3 z 5

Opravdu černý humor po kočičí stránce. Nemohu se ale ubránit dojmu, že první díl byl lepší.

terimila
13.11.2019 3 z 5

O něco slabší než první díl, ale stále značně neotřelé. Pro mě coby milovnici koček a černého humoru naprosto skvělý dárek.
Ale když nad tím tak přemýšlím, tak s touhle knižní minisérií má moje kočka fakt problém. Když jsem měla dostat první, utekla z domova. Když jsem dostala druhou, procpala se sítěmi na balkoně a spadla z pátého patra (aby to vše zdárně přežila) a byla navrácena domů díky báječné sousedce a mému spolubydlícímu, který mi tuhle knížku nadělil. No, uvidíme, kolik dílů ještě vyjde, snad čičimůře těch zbejvajících sedm životů bude stačit.

puml
18.05.2018 5 z 5

Geniálně morbidní. Doporučuji zvlášť zapřísáhlým pejskařům.

bara9550
22.08.2017 3 z 5

Musím se přidat s hodnocením a bohužel i porovnáváním, že se mi více líbil Králíček.
Nicméně párkrát jsem se opravdu z plných plic zasmála.
Není to nic pro slabé povahy, které netíhnou k černému morbidnímu humoru.

p3tris
24.07.2017 4 z 5

Velmi morbidní a svým lehce úchylným způsobem velmi vtipné. Ale Rileyho králíčci jsou přece jen o ten kočičí chlup lepší. Ještě jsem neviděl díl první, ale co takhle použít kočičku místo Ježíše na krucifix?

muchomurka
06.08.2016 2 z 5

Sem tam zajímavý nápad, ale dost morbidní. Králíček páchající sebevraždy je přeci jen o něco lepší. Styl kreseb mi nebyl příliš sympatický.

kočky černý humor kresby

Simon Bond
britská
2015  70%101 způsobů jak použít mrtvou kočku
2016  62%Pugét kočiček a další způsoby, jak použít mrtvou kočku
2012  90%Neobyčejné snímky obyčejných scén

Kniha Pugét kočiček a další způsoby, jak použít mrtvou kočku je v