Ptáci v zahradě a na poli

Ptáci v zahradě a na poli https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135210/ptaci-v-zahrade-a-na-poli-135210.jpg 5 3 2

První svazek z plánovaného třídílného souboru o evropských ptácích zahrnuje 64 druhů žijících v zahradách, parcích a na poli. V úvodní části jsou kromě všeobecných informací o ptácích také údaje o jejich hnízdění, stěhování, zimním krmení a ochraně. Jádro knížky představují barevné tabule s vyobrazením ptáků, doplněné průvodním textem, v němž jsou uvedena základní biologická data a zajímavosti ze života ptáků.... celý text

boxas
02.02.2022 5 z 5

Podobně jako v knize Ptáci v lesích a horských oblastech, tak i zde je přehledně, popisně a podrobně popsáno všechno, co kolem člověka někde proletí. Každý pták je zobrazen ve svém přirozeném prostředí, pokud je rozdíl mezi samičkou a samečkem, jsou tam obrázky obou. A navíc u každého ptáka je jeho vajíčko, takže když v lese narazíte na skořápku, můžete si v knize ověřit, který ptáček to byl.

david5849
23.09.2020 5 z 5

DOBRÝ DEN
JE TO MOC PĚKNÁ A POUČNÁ KNÍŽKA , JE TAM PODROBNY POPIS U KAŽDÉHO BAREVNÉHO OBRAZKU PTÁČKA - JAK JE VELKÝ , ROZPĚTÍ KŘÍDEL , SILUETU , JESTLI JE PTAČEK TAŽNÝ NEBO U NÁS ZUSTÁVÁ I PŘES ZIMU .
DPORUČUJI SI KOUPIT VŠECHNY 3 DÍLY OD PANA FELIKXE A PŘEČÍST SI JE .
KNIŽKU OCENÍ I KAŽDY PŘÍRODOVĚDEC .

ptáci, ptactvo

Autoři knihy