První muž

První muž https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466937/bmid_prvni-muz-fzK-466937.jpg 4 126 126

Jonáš právě ukončil prestižní soukromou školu a má před sebou poslední léto, které bude trávit s nejlepším kamarádem Michalem na chatě jeho rodičů. Jedinou vadou v prázdninové pohodě může být Michalův strýc, který tam celoročně pobývá už několik let po návratu z Anglie. Jaké je Jonášovo překvapení, když se namísto s padesátiletým strejdou setká s mladým přitažlivým mužem... I přes počáteční nedorozumění a nehezké zkušenosti z minulosti letní povyražení nenápadně přerůstá v něco víc a na konci prázdnin se Jonáš bude muset rozhodnout...... celý text

delatrix
26.04.2021 5 z 5

Jonáš i Adam se mi líbí. Starší muž starší o deset let a přitom je první láska, pěkný námět, i když námět láska na první pohled je dost klišé.
Ovšem Lukáše mi bylo dost líto, i když tohle se v životě opravdu děje.

Mistylady
23.04.2021 4 z 5

Tak dočteno a musím říct, že mě to bavilo. Sice mi to celé přišlo moc rychlé,
že se uvidí a hned vzplane láska, ale četlo se to moc hezky, žádné šílenosti.
Jonáš se mi moc líbil, že se svou upřímnou náturou neměl problém tykat, kde tykal druhý nebo oslovit šéfa jménem, pokud ho tak oslovil on. Taky v tom, že se za to, že je gay nestyděl. Nedával to nějak okázale najevo, ale taky se neschovával. A pokud měl někdo nějaké poznámky na jeho adresu, vyřešil to velmi vtipně a s grácií. Adam, i když starší, byl víc výbušný.
Už se těším na další knížky.

4642
17.04.2021 5 z 5

Na tuto knihu i autorku, jsem se moc těšila. Měla jsem velká očekávání a ta byla víc než splněna. Kniha je úžasně napsaná, plná erotiky, romantiky, lásky. Krásně se čte, žádná velká dramata, přesně tak to mám ráda:-)). Moc se těším na další knihy.

M.anon
15.04.2021 5 z 5

Knížka je naprosto super. Hned od začátku mě pohltila. Líbilo se mi, že tam nebyli žádný přehnaný naschvály nebo intriky lidí okolo, jak to často u BL knih bývá. Nemužu se dočkat dalších knížek.