Proroctví

Proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194191/bmid_prozretelnost-proroctvi-Ze6-194191.jpg 4 171 27

Prozřetelnost série

< 2. díl

Nina se ještě nevzpamatovala z posledního souboje s peklem a už musí čelit dalším výzvám. Vedle svého studia na Brownově univerzitě pracuje jako stážistka v otcově někdejší společnosti Titan Shipping. Je ještě vyčerpaná z otcova nenadálého odchodu a navíc se jí pravidelně vracejí noční můry, v nichž je zabit násilnou smrtí. Vedle ostatních problémů, které musí řešit, však děsivým nočním obrazům nepřikládá patřičnou důležitost. A to se jí může stát osudným. Jsou pro ni totiž varováním… Jared má o Ninu strach a jedinou možností, jak ji zachránit, je získat zpět ukořistěnou knihu kouzel Ars Notoria. Do cesty se mu ale postaví noví nepřátelé a Jaredovy nejhorší obavy se vyplní. Musí se rozhodnout: buď se sám postaví peklu, nebo započne novou válku s nebem.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Requiem , 2011

Lenka.Vílka
25.08.2015 4 z 5

Jako první věc mě hned při koupi zaujala tloušťka knihy (vlastně její netloustka) oproti prvnímu dílu. Ale na druhou stranu-udelalo mi to radost. První díl měl prostě moc stran. Co nechapu, když má i třetí stejně jako druhý...ale k ději. Bavilo víc než první, ale drží se to standardu kvality všech knih autorky. Jsem zvědavá na zakončení. Ale určitě nezklame. Jak jinak...

Anosilka
15.08.2015 5 z 5

Spokojenost.

Laf
10.08.2015 3 z 5

Taková průměrná pohodovka. Pořádně se začalo dít něco až tak od poloviny knihy a celkově mi to přišlo takové nedoladěné.

Maragad
11.07.2015 3 z 5

Proroctví je nejen důstojným pokračováním předchozího dílu, ale v mnoha směrech ho i předčí. Nejde jen o hlavní hrdiny, ale i příběh jako takový je propracovanější, čtenáři již netápou mezi novými bytostmi a i děj je více akční a podán opět velmi čtivou formou. Konec je celkem předvídatelný, ale stejně vás šokuje, i když si říkáte, že jste to čekali. Teď už jen můžete doufat, že další díl vyjde v nakladatelství Yoli co nejdříve, ale vypadá to tak, že letos to již nebude.

Markysek45
08.07.2015 2 z 5

První polovina kniha byla hodně slabá. Občas jsem si říkala, že už ty informace o Nině začínají být zbytečně šílené a přehnané. Akce v druhé polovině sice děj vylepšila, ale zase až takový happy end to být nemusel. Vůbec se nedivím, že se do vydání posledního dílu nehrnou.

melaficent
09.04.2015 4 z 5

Knižka bola trocha slabšia ako prvá časť, ale tá akcia na konci všetko vynahradila :)

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Pokračování Prozřetelnosti. Příběh se dále vyvíjí, opět se potkáme s Ninou a jejími spolužáky, s Jaredem a jeho rodinou. Pokud se vám líbila první kniha, druhá vás určitě nezklame.