Profesionálové aneb Stručný manuál pro příznivce stejnojmenného televizního seriálu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517300/profesionalove-aneb-strucny-manual--dA2-.jpg 4 3 2

Průvodce známým britským seriálem. Autor popisuje děj jednotlivých epizod, hodnotí je a k obsaženým replikám uvádí věcné či historické souvislosti. Neprodejná publikace.

ThomasRuhe
24.03.2024 3 z 5

Seriál mám rád, takže bylo celkem logickou volbou přečíst si tuhle knížku. Zvolená koncepce je v pořádku. Jenom jsem očekával trochu bližší a podrobnější informace k jednotlivým epizodám. Chápu, že získat takové detaily je po tolika letech obtížné.
Naopak je zde velké množství textu, vysvětlujícího pronesené výroky, které postavy v seriálu použijí. Mnoho je jich nadbytečných, protože jejich význam je až notoricky známý.
Přesto přečtení knihy bylo fajn a té trochy času nad ní nelituji.

iceVS
04.01.2024 5 z 5

Vícenásobné potěšení.
Kniha jako dárek. Bodie je moje láska od dětství. A ač jsem si myslela, že o téhle partičce vím snad všechno, nebylo to tak.
Kniha se mi moc líbí.

Kniha Profesionálové aneb Stručný manuál pro příznivce stejnojmenného televizního seriálu je v