Prodavač snů

Prodavač snů https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59384/bmid_prodavac-snu-G1J-59384.jpg 4 76 26

Uznávaný lékař, spisovatel a univerzitní profesor Augusto Cury napsal velký příběh, který se stává oslavou obyčejných lidí, kteří se nebojí jít za svým snem, přestože při hledání lásky sklízejí posměch a setkávají se s nepochopením. Bestseller tohoto brazilského autora učí, že každý člověk je složitý vesmír, a proto zasluhuje obdiv. Kniha nadchla už miliony čtenářů díky hluboké lidské moudrosti příběhu i osobitému humoru.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub

O Vendedor de Sonhos: O Chamado , 2008

jasnenka
27.12.2012

Nádherná knížka, opravdu oddychovka, doporučuju!!!

keselylenka
01.11.2012 5 z 5

Knížka mě nadchla, myšlenka je hluboká, ale v dnešním světě asi nemá moc šancí na přežití. Mě autor každopádně alespoň přiměl k tomu, abych se na chvíli zastavila a zamyslela.

martinkaLLL
26.05.2012 5 z 5

Nádherná kniha,která opravdu povzbudí člověka. A ten závěr té knihy se nedal opravdu vůbec předvídat.Takový obrat jsem nečekala a i slza ukápla nakonci.

klarulajda
07.05.2012 4 z 5

Tuto knihu jsem četla se zvláštním napětím. Neustále byl ve mně pocit,že ji asi dostatečně nechápu. Ale ve chvíli,kdy jsem dočetla do konce se mi vše najednou spojilo ve velmi krásný příběh, který jsem měla chuť si ihned přečíst znovu. Líbila se mi a jsem ráda,že ji mám ve své knihovně.

st.me
30.08.2011 odpad!

Co tohle sakra je? Už jsem přečetla knížky s motivačním a filozofickým podtextem, ale tohle? Netuším o co se autor pokusil, ale hluboká moudrost a osobitý humor je asi v jiném výtisku. To co se dostalo do ruky mě je nezajímavá slátanina. Jsem opravdu ráda, že jsem si knihu nekoupila, ale půjčila v knihovně, hořce bych litovala každé koruny, kterou bych utratila. Ztráta času.

Bjelásek
26.06.2011 5 z 5

Ne vždy jsem souhlasila s autorem, potažmo s jeho postavou mistra, ale už to že mě donutil o dané problematice přemýšlet, tuto knihu šlechtí. Jsem si jistá, že tahle kniha zůstane v mé knihovně dlouho a bude stále otvíraná a čtená.

duchovno brazilská literatura psychoanalýza duchovní rozvoj

Autorovy knížky

Augusto Cury