Proč slavíme Velikonoce?

Proč slavíme Velikonoce? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494084/bmid_proc-slavime-velikonoce-gX4-494084.jpg 5 2 2

Misijní brožurka „Proč slavíme Velikonoce?“ obsahuje výběr nejlepších velikonočních úvah a svědectví, které jsme za uplynulých 25 let v podobě letáčků vydali. Pojednává o Velikonocích nikoli jako o "svátcích jara". Erudovaně informuje každého jejího čtenáře o skutečnosti, že Velikonoce jsou nejvýznamnějšími svátky v roce, a že bez jejich pravé podstaty by nebylo naděje pro lidstvo. Dejme se oslovit poselstvím Velikonoc, které je stále aktuální.... celý text

Atisa
10.04.2023 4 z 5

Tato knížečka vysvětluje, v čem spočívají křesťanské Velikonoce a vlastně celá křesťanská víra. Také odpovídá na některé otázky, které člověka můžou napadat. Celkově mi přišlo, že některé věci jsou docela zjednodušené, takže někomu by takové vysvětlení nemuselo stačit. Na druhou stranu mi to nepřišlo ani tak úplně dobře pochopitelné pro začátečníky. Chybí mi tedy nějaká definice, pro koho je kniha určená.

Jana512
17.04.2022 5 z 5

Jsou Velikonoce, a i když znám jejich význam pro život člověka, který uvěřil a je objasněn se smyslem života, upoutaly mě krásné obrázky. Po přečtení mohu jen doporučit všem, kterým velikonoční příběh odkryje mnohé nové horizonty, které jim pomohou najít smysl života i těžkých situacích.