Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet

Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9785/bmid_proc-si-muzi-berou-p-9785.jpg 4 93 14

Pokračování knihy Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč. Určitě znáte nějakého skvělého svobodného muže, který se oženil s naprosto obyčejnou dívkou. Jeho přátelé a rodina jsou naprosto zdrceni a diví se: proč si vybral právě tuhle? Jak to proboha dokázala??? Jak se chovat, aby muži vašeho srdce začalo vrtat hlavou, proč neprahnete po manželství jako každá jiná žena? Kniha je určena nejen těm, které se vdát chtějí, ale i ženám, které by rády zažehly nové plamínky ve vztahu a manželství oživily. Naučíte se, jak zařídit, aby muž pochopil, že vy pro něj jste ta nejlepší žena na světě, bez níž nemůže žít dál.... celý text

Literatura světová Pro ženy Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motto

Why Men Marry Bitches , 2006

mirka0586
26.04.2022 5 z 5

Líbila se mi...

HelenBarbora
06.08.2021 4 z 5

Zajímavá kniha, rozhodně stojí za přečtení

veronika4001
03.12.2020 1 z 5

Knihu jsem celou nepřečetla. Není to tím, že by mě nebavila, ale tím, že jsem četla její předchozí díl Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč, který jsem vyhodnotila jako postačující. Pokračující kniha Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet hodně z té první přejímá (a to doslova!) a já se cítila tak trochu ošizená. Kromě toho už jsem neměla potřebu se potvorami nadále zabývat, protože vše už bylo řečeno v díle prvním.

Mrs.Depp
07.12.2019 5 z 5

Druhý díl knížky, pro muži milují potvory, úžasné rady pro každou ženu, aby nezapomněla, že pro muže má být na prvním místě ona a ne pivo, počítač, kamarádi, auto ani cokoliv jiného a také rady, jak toho dosáhnout:)

P-Verca
21.10.2018 4 z 5

Ano, jak je již psáno níže v komentářích, knížka je velice podobná prvnímu dílu, ale tato je více zaměřená na dlouhodobé vztahy. Mě se čtení líbilo. :)

ivca001
21.08.2017 2 z 5

Ztráta času, neustále opakuje stejné věci z prvního dílu, jen mezi to vkládá věty o manželství a závazku, jinak už kniha nenabídne nic moc nového než předchozí díl. Po pár kapitolách jsem začala bohužel rychle přeskakovat na konec.

Ssojka42
07.07.2017 1 z 5

Poučné, ale četla jsem lepší..

karbulka
20.03.2016 3 z 5

První díl mě zaujal mnohem více...

chandel
12.02.2016 5 z 5

Sice byla ze začátku hodně podobná prvnímu dílů, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží! Určitě by si ji mela přečíst každá žena. Navíc vtipně napsaná:) doporučuji vřele všem ženám!

Sisisun
06.01.2016 5 z 5

Výborná, stejně jako 1.díl! Už jsem vše napsala v recenzi u 1.dílu....
Prostě všem ženám DOPORUČUJI!

Mi-šu-le
18.08.2015 3 z 5

Lepší než první díl, každopádně, dost věcí je již známo. Kniha je ale čtivá a občas i vtipná. :)

ladyba
12.04.2015 4 z 5

Trochu jinak předchozí kniha a v lehce jiném konextu rady jak na muže, které si chete vzít. Ale ano, přečtěte si to. Není to zas taková ztráta času. Poučné.

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Jedna z nejlepších,jednoduše napsaných motivačních knížek o vztazích pro ženy :-)...průvodce myšlením mužů :-) líbilo se mi to víc než muži jsou z Marsu.....čtivá..

Heyyy
30.11.-0001 4 z 5

Co dodat? Snad jen to, že co se v knize píše je pravda.

láska pro ženy partnerské vztahy

Sherry Argov
americká, 1977
2011  74%Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
2018  75%Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet

Kniha Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet je v