Vánoční příběhy pro potěchu duše

Vánoční příběhy pro potěchu duše https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19888/bmid_vanocni-pribehy-pro-potechu-duse-Bzp-19888.jpg 4 35 10

Zábavné i poučné příběhy podobné těm, které známe z předchozích knih Brunna Ferrere, jsou tentokrát zarámované časovým úsekem od adventu do tří králů a naplněné vánoční tematikou.

Duchovní literatura Náboženství Příběhy
Vydáno: , Portál

Storie di Natale, d’Avvento e d’Epifania , 2001

Netopyr07
10.06.2021 5 z 5

Hezké příběhy... Nevím proč občas v letních dnech čtu o Vánocích a o zimě - asi abych se ochladila :-)) Nejvíc mě dostal příběh o vánočním divadle, které hrály děti. "Josefe, nikam nechoď, můžete s Marií přespat u mě v pokoji" (to je interpretace!)

sgjoli
15.12.2019 4 z 5

Některé příběhy se mi líbily více, některé trochu méně, proto nedávám plný počet hvězd. Ale celkově hodnotím velmi pozitivně. Příběhy se čtou moc dobře a u řady z nich jsem se zastavila a přemýšlela nad jejich pointou. U knihy je třeba počítat s tím, že se to nedá přečíst najednou, pokud si z toho má člověk něco odnést. Kniha vyžaduje pomalejší čtení a ochotu čtenáře s knihou trávit více času. Ale myslím, že si to tyto příběhy určitě zaslouží a každý, kdo je ochoten a nebrání se vnitřnímu rozjímání a prožívání, si zde něco najde. Mohu doporučit. :-)

HankaJóga
07.02.2019 5 z 5

Předčítali jsme si doma nahlas s dcerou a manželem v předvánočním čase a krásně jsme se na vánoční svátky díky této knize naladili. Opravdu milé, roztomilé příběhy, které pohladí po duši.

85098211
01.12.2018 5 z 5

(audiokniha)
Tyto vánoční příběhy jsou doslova pohlazením pro duši. Některé nás přimějí k zamyšlení a jiné zase vyloudí lehký úsměv na tváři. Interpretace je vynikající, všichni zúčastnění se svého úkolu zhostili na jedničku. Knihu doporučuji hlavně v době adventní, dostanete se díky ní do té správné nálady ;-).

Sasanka173
03.11.2018 5 z 5

Krátké milé čtení :-)

HannyC
13.10.2018 5 z 5

Tuze milá knížka ... krátké, čtivé, až dětsky prosté příběhy, které vás pohladí po duši ... a můžete klidně patřit do tlupy nevěřících ... věřte mi, že si možná i pobrečíte :)

Ildi
06.01.2018 5 z 5

Krásna vianočná kniha, umocnená presne vianočnou atmosférou. Som rada, že je v mojej knihovníčke :)

hlina
22.12.2014 5 z 5

Už několik let si bez nich adventní čas neumím představit.

Petrstik
12.01.2014 5 z 5

Příběhy Bruna Ferrera s křesťanskou pečetí, tentokrát ty nejkouzelnější - vánočně laděné.

cepice
13.04.2013 5 z 5

KAždý rok čtu tuhle o Vánocích. Vždy mi dokonale zvedne náladu!

Vánoce úvahy a zamyšlení

Bruno Ferrero
italská, 1946
2006  89%Příběhy pro potěchu duše
2003  86%Vánoční příběhy pro potěchu duše
2006  97%Pohlazení pro duši
2001  89%Další příběhy pro potěchu duše
2009  94%Paprsek slunce pro duši

Kniha Vánoční příběhy pro potěchu duše je v