Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Matematika - 4letá gymnázia a odborné školy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121953/bmid_priprava-na-prijimaci-zkousky-na-ss-matematika-4leta-gymnazia-a-odborne-skoly-121953.jpg 5 1 1

Zvládněte přijímací zkoušky na 4leté gymnázium nebo odbornou školu! Získejte jistotu při řešení matematických úloh, které se u zkoušek objevují. Díky publikaci nejprve zjistíte, co umíte a co ne, a pak své mezery ve znalostech doplníte a procvičíte v mnoha úlohách. Po závěrečném testu budete vědět, že jste pro svůj úspěch udělali vše a můžete jít v klidu ke zkouškám. Hodně štěstí!... celý text

Damato
11.05.2021 5 z 5

Kamarádi mají syna, který se s touto knihou připravoval na letošní přijímačky, v téhle prapodivné době se matiku učil sám a šla mu. Já před 42 lety taky dělala přijímačky- v každodenním styku s matikářem a zvládla jsem to s ušima hodně odřenýma. Neměla bych to moc prezentovat, ale prošla jsem s matikou celou střední školu a jakž-takž tu školu i s tou matematikou ukončila. Ale letošní přijímačky bych nedala ani náznakem. Obdivuji ty studenty, kteří to sami zvládli.