Celá pravda

Celá pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487667/bmid_cela-pravda-61u-487667.jpeg 4 202 202

Ona dává všanc svoji kariéru, on může přijít o všechno. A přesto jeden z nich lže. Když se tým inspektora Adama Fawleyho začne zabývat obviněním ze sexuálního obtěžování na Oxfordské univerzitě, všichni si myslí, že dobře vědí, o co půjde. Záhy však zjistí, že se hluboce mýlili. Protože tentokrát je obviněna žena, úspěšná akademička a špička ve svém oboru, a obětí je pohledný student, dobře stavěný hráč ragby. Při vyšetřování se však začínají objevovat rozpory ve výpovědích obou stran a zdá se, že čistý štít nemá ani jedna z nich. Celá aféra se navíc začíná propírat na sociálních sítích, a tak inspektor Fawley musí při pátrání po pravdě závodit s časem. Netuší však, že hlídat by si měl především své nejbližší. Jeho rodinu začínají dohánět stíny minulosti — v povzdálí někdo trpělivě čeká na příležitost, jak se Fawleyho jednou provždy zbavit…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Host

The Whole Truth , 2021

ctenarkaEva
12.05.2022 3 z 5

Tuto sérii mám ráda, těšila jsem se na další díl. Tentokrát mi bohužel moc nevyhovoval styl vyprávění, raději mám přímé vyprávění než popisy výslechů, kterých zde bylo dost.

Hanaluna
11.05.2022 5 z 5

Oblíbeny autor, oblíbená série. Jako vzdy jsem se moc bavila a knihu doslova zhltla.

vera4669
11.05.2022 4 z 5

Dneska musím dát o hvězdičku méně, protože kniha se mi nějak hůř četla. První půlka byla taková zdlouhavá, nezajímavá až jsem si rikala, co to sakra je? Naštěstí se to pak v dobré obrátilo a byla to stará dobrá Cara a až do konce už jsem se nenudila.
Ovšem něco málo tomu chybělo, a v dalším díle se doufám dočkáme pokračování..

Market116
11.04.2022 5 z 5

Zkrátka a dobře tuto sérii naprosto miluju.
Moc jsem se na tento díl těšila, takže jakmile jsem ho měla doma pustila jsem do čtení...a hned na začátku mě potěšil takový přehled členů Fawleyho týmu, rozhodně se hodí...
I tento případ byl dost zajímavý, napínavý a nepředvídatelný.
K tomu ještě dost nejistý osud Fawleyho...protože to, co se mu přihodilo jsem vůbec nečekala...bála jsem se, jak to s ním dopadne...ale naštěstí má svojí úžasnou manželku Alex...
Co se týče případu o sexuálním napadení, tak stejně jako v předchozích dílech jsem se poučila, že všechno není tak, jak se na první pohled může zdát...a ani tady to nebyla výjimka...pár věcí jsem odhadla správně, ale rozhodně ne všechny a to se mi právě líbí.
Členové týmu taktéž nezklamali...ale je zajímavé, kdo věří svému šéfovi a kdo o něm pochybuje...já bych mu rozhodně věřila...

Ani nevím proč jsem si myslela, že tohle bude poslední díl...protože to vypadá, že by mohl být i další. Chci aby byl další...i přes to čekání, musí být pokračování.
A když nám autorka na konci knihy sdělila, že prodala televizní práva na tuto sérii, byla jsem v sedmém nebi...doufám, že seriál bude stejně úžasný jako knihy a že vyberou hlavní postavy co nejlépe...už teď se moc těším.

Pavlnka
11.04.2022 5 z 5

Hodně napínavé, zajímavé a všechno je zase jinak. Celá série je super a vřele ji doporučuji všem.

Ajuszka
03.04.2022 5 z 5

Pátá kniha s inspektorem Adamem Fawleym. No opět platí pravidlo, že s každou další knihou se autorka zlepšuje. Tahle mě opravdu bavila.
Jsou zde rozjety hned dva případy, sexuální obvinění na univerzitě a obvinění Adama z vraždy. opravdu bravurně byly oba případy propracované. Jen se trochu obávám osudu Eriky, tak snad nám autorka neudělí ránu..

oolinkaa
02.04.2022 4 z 5

UPS .. ten konec měl znamenat co ? Chybí tomu tak 10-15 stránek na vysvětlenou .. tohle je moc uťápnutý a je to velká škoda. Jinak celá série nemá chybu , tohle mě baví a těším Se na další díly

hana1039
27.03.2022 4 z 5

Jo, je to má oblíbená série, plno zápletek, které se co chvíli mění a udržují vás v napětí, děláte si už konečné závěry a zase změna.. jen se mi nelíbil ten konec, rychle uťatý, dost nevyjasněných věcí, kdo byl tím, práskačem,, co dával informace novináři, jak dopadli ostatní členové týmu??? Pokud má autorka v plánu další díly, tak si to nechává logicky do nich... jen, aby opravdu vyšly...

studentice
26.03.2022 4 z 5

Četlo se velmi rychle, rozuzlení mě opět překvapilo, ale zápletka mě úplně nechytla. Ale každopádně se tato série stala mojí oblíbenou:).

PéEm
23.03.2022 4 z 5

Opět povedené, čtivé, napínavé. Hodnotím o kousek víc, jak 4 hvězdičky. Jen mi trochu vadí pár nedotažených věcí v jednotlivých linkách.

Evule *
20.03.2022 4 z 5

Rozjezd sice pomalejší, pak jsem si říkala, že vím...po pár stránkách zase, že nevím, takže za mě čtivé a rozhodně napínavé, závěr velmi dobrý.

LaBella
19.03.2022 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Příběh zajímavý od začátku do konce, skvěle napsaný. Adam a celý jeho tým se člověku dostanou pod kůži. Rozhodně jedna z nejlepších krimi sérii, co jsem kdy četla.

babicka_amalka
16.03.2022 3 z 5

tentokrát zklamání - začátek se táhl, pak překotný konec - ale takový nedotažený: několik linek zůstalo bez ukončení (Fawley, Somerová, King, Fisherová i její syn...); trošku autorce došel předčasně dech ;-)

Katulinka69
12.03.2022 4 z 5

Adam a jeho tým je jeden z mých oblíbených. Těším se na filmové zpracování. Velké plus spisovatelce za začátek knihy,kde seznamuje s týmem. Úžasný nápad

vraždy znásilnění

Cara Hunter