Příkazový řádek v Linuxu

Příkazový řádek v Linuxu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148576/mid_prikazovy-radek-v-linuxu-n22-148576.png 4 9 2

Patříte mezi pokročilé uživatele Linuxu a rádi objevujete nové věci? Chtěli byste zrychlit a automatizovat každodenní úkony, které na počítači děláte? Odhalte kouzlo příkazového řádku a pozvedněte svoje znalosti na novou úroveň. V knize se seznámíte s příkazovým řádkem zcela nenásilnou formou. Na příkladech z každodenní praxe se naučíte, jak lze tyto činnost realizovat efektivněji a v mnoha případech i zcela automaticky. Publikace obsahuje velké množství příkladů, kdy je určitý problém pomocí několika příkazů elegantně vyřešen. To vše pouze s naprostým minimem teorie. V řadě případů autor doplňuje navržené řešení ještě dalšími alternativami a možnostmi, máte tedy možnost volby, který způsob vám vyhovuje více.... celý text

8bitsamurai
12.11.2019 3 z 5

Kniha je velmi dobře zpracovaná, bohužel je to s ní jako s Linuxem. Něco funguje, něco ne.

Fenixik
15.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si pořídil, protože jsem se chtěl naučit základní a efektivní práci s příkazovým řádkem v systému Linux. A svůj účel splnila. Stručné jasné příklady základní práce s příkazovým řádkem až po specifická řešení. Pro mě ucelený zdroj informací, který si udrží místo v mé knihovně.

Linux počítače operační systémy příkazový řádek, shell správa počítače

Autorovy knížky

2011  89%Příkazový řádek v Linuxu