Příběhy z Medvědína 1

Příběhy z Medvědína 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349845/bmid_pribehy-z-medvedina-1-uPM-349845.jpg 4 11 11

Medvědi očekávají každým dnem nový přírůstek do rodiny. Když se miminko narodí, budou se muset přestěhovat do většího domečku, protože ten jejich už jim začne být malý. Jak zvládnou stěhování, velký úklid a dokážou malá medvíďata sama připravit večeři, když se jejich maminka zraní? Původní příběhy doplňují malebné ilustrace a dvoustrany, na kterých si děti svou knihu samy dotvoří a ještě se něčemu přiučí.... celý text

LunaL.
11.10.2022 4 z 5

Knížka, kterou s dcerou (3roky) čteme poslední dobou znovu a znovu :) Hezké příběhy i ilustrace, pěkný nápad s obrázky, které si mají děti domalovat samy.
Povedené

jarkaska
25.01.2022 5 z 5

Koupila jsem ji vnučce, která má ráda zvířátka. Upoutala mně i ilustrací. Teď když jsem při stěhování knihu našla, ráda jsem si ji přečetla i sama.

RyonMathrin
10.07.2018 5 z 5

Jednoduché a milé příběhy o rodině medvídků. Ilustrace jsou hezké, dětem se líbí (i mně). Kapitoly jsou docela krátké a psané velkými písmeny.
Moc se mi líbí jména medvídků, která všechna začínají na M, hlavně medvědí mimino - Mucla :-)