Sherlock Holmes: Skandál v Čechách | A Scandal in Bohemia

Sherlock Holmes: Skandál v Čechách | A Scandal in Bohemia https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151836/sherlock-holmes-skandal-v-cechach-a-scandal-in-bohemia-151836.jpg 4 92 9

Povídka od světoznámého spisovatele Arthura Conana Doyle je ve zjednodušené verzi doplněna českým překladem (po levé straně), slovníčkem, překladem frází a okomentováním gramatických jevů. Čtenář tak může číst originální povídku, pokud by něčemu nerozuměl, ihned najde překlad či komentář. Brožurka je navíc doplněna CD s namluveným textem. Uživatel tak může cvičit své porozumění mluvené angličtině.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Edika

A Scandal in Bohemia

Emik87
23.02.2024 5 z 5

Jeden z nejlepších Sherlockových případů.

marrie5227
04.07.2021 4 z 5

Ani zde Sherlock Holmes nezklamal. Krásné propojení s naší zemí a smrtelností, kterou u Sherlocka vyvolává přítomnost Irene Adlerové.

VeruMalfoy
18.05.2021 4 z 5

Myslím, že slečna Adlerová je první žena, která dokonale přivezla Sherlocka. Příběhy jsem si moc užila. I když jsem od začátku očekávala vždy určitý konec, nakonec jsem byla většinou mile překvapena.

Bája89
19.12.2020 4 z 5

Skandál v Čechách jsem si poslechla jako rozhlasovou hru s Viktorem Preisem a Otakarem Brouskem starším a byl to koncert. Irena Adlerová jako žena všech žen, která doběhla i velkého Sherlocka Holmese. Femme fatale par excellence. Základní premisa celí povídky byla velmi jednoduchá, ale fungovala naprosto dokonale. A ty krásné odkazy na naší domovinu, no kdo by si tenhle příběh nezamiloval? Vskutku velmi povedená záležitost, milý Watsone. Už se těším až zabořím své oči do knihy.

danny_21
13.05.2020 4 z 5

Vtipný kousek, kde nejde příliš o dedukci Holmesovu, ale důvtip a mazanost lepé české děvy - 75 %

malpet
30.01.2020 4 z 5

Příběh ve kterém výjimečně nedopadne Všechno tak, jak skvělý detektiv plánoval.

katallinka
12.01.2020 3 z 5

Lehká angličtina. Zajímavý příběh. Pro začátečníky ideální.

Kerberos
20.09.2018 4 z 5

Poslouchal jsem audio s panem Preisem pěkné,zamotané,ale žádná velká záhada.

lenka70
06.09.2016