Příběh toulavého kocoura

Příběh toulavého kocoura https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117818/pribeh-toulaveho-kocoura-117818.JPG 5 12 7

Autor vypráví o osudech kocoura, který hledá nejprve bezpečí mezi lidmi na venkovském dvoře a potom mezi zvířaty v lese.

jarin58
28.03.2023 5 z 5

Smutný,ale pravdivý příběh.Takhle dopadne většina čičin které nemají svůj domov.

Hani77
03.01.2019 5 z 5

Jsem velká milovnice koček, proto jsem byla z této knihy NADŠENÁ!!

zelena_zabicka
24.11.2018 5 z 5

Krásný, ale velice drsný příběh - asi tak, jako život toulavé kočky ve skutečnosti opravdu bývá. Menším dětem bych ji asi přece jen nečetla, násilí i smrti je tam přece jen dost. Možná až bohužel. I tak však dávám pět hvězdiček.

Křovák
29.10.2017 5 z 5

Jedna z nej knížek mého dětství...

Ťapulka
02.01.2017 5 z 5

Moc zajímavá knížka, k jejímuž čtení jsem si dělala tématické fotky. Chvílemi jsem se děsila, jako dítě bych nad ní uronila určitě moc slziček. Nahlédla jsem trošičku do kocouřího života a začala tak domlouvat našemu Mikešovi, ať žije OPATRNÝ kocouří život.

Mirda_1975
03.06.2016 5 z 5

Po 30 letech jsem si ji opět přečetl. Příběh o tvrdě zaplacené svobodě, účelu existence i osudu, kterému je třeba stát čelem. Nádhera.

Klíště
10.05.2014 5 z 5

Krásně napsaná kniha, poprvé jsem ji četla když mi bylo sedm, a čtu ji dodnes. Nemohu o ní říct nic špatného. Úžasně přiblíží čtenářům život na venkově, a trefně ukazuje na rozdílné povahy lidí.