Převlečené krabičky od zápalek

Převlečené krabičky od zápalek https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157514/prevlecene-krabicky-od-zapalek-157514.jpg 4 2 2

Další kniha z oblíbené řady Udělejte si sami - Tvůrčí nápady pro volný čas… Nevíte, jak snadno zabavit naše nejmenší? Jednoduše! Stačí pár prázdných krabiček od zápalek různých velikostí. Z nich vyrobíte celou řadu originálních hraček! Šibalské králíčky, něžné ovečky, tajnůstkářské žáby, sáňkující děti, vlaky, auta, lodě, krokodýly, slony, ale i dinosaura nebo veselé tužky, které pobaví. K tomu všemu budete potřebovat jen něco málo knoflíků, odstřižky látek a zbytky vlny, pohyblivé oči a různé barvy… Už se těšíte na krásné tvůrčí rodinné odpoledne? (Vložil uživatel: al-ma) ... celý text

monushka
25.08.2013 4 z 5

S touto knihou jsme s dcerkou strávily spoustu dní a vím, že nás ještě nějaké čekají :) Líbí se mi, že v knize je vše do detailů popsáno a nafoceno.

MartinaF
30.04.2013 4 z 5

Tuto knížku mám doma. Z krabiček od zápalek lze udělat opravdu krásné věci. Vše je dopodrobna popsáno, takže přeměnit krabičku zvládne i méně šikovný člověk jako např. já. :-)

krabičky

2013  80%Převlečené krabičky od zápalek