Přerušovaný půst pro ženy

Přerušovaný půst pro ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504360/bmid_prerusovany-pust-pro-zeny-wkt-504360.jpg 3 6 2

Speciálně pro ženy navržený šestitýdenní program PP45, který je trvale udržitelnou cestou k tomu cítit se lépe, zhubnout a zlepšit zdraví. Přirozený režim střídání jídla a půstu nejčastěj v režimu 16:8 je dnes již vědecky ověřenou metodou snížení váhy a nastolení hormonální rovnováhy, ať už jste v jakékoliv fázi ženského cyklu. Kniha Přerušovaný půst pro ženy vám pomůže: - Trvale zhubnout bez pocitu hladu, divokých chutí nebo dlouhých období stagnace. - Obnovit hormonální rovnováhu a zmírnit příznaky spojené s perimenopauzou a menopauzou. - Zažít nárůst fyzické i duševní energie. - Zjistit, jaké potraviny jsou pro metodu přerušovaného půstu nejvhodnější. - Lépe se soustředit, lépe spát. - A mnoho dalšího!... celý text

KleaM
21.11.2022

zjistila jsem, že přerušovaný půst dělá mému zdraví a váze velmi dobře. Začala jsem podle knihy Jíst jako buddha, která mi přijde víc čtivá. Tady v této knize je mnoho mnoho přehršel zřejmě zajímavých informací, avšak jsem se přistihla, že jich je tolik, že si to stejně všechno nedokážu zapamatovat. Nicméně v přerušovaném půstu hodlám pokračovat a každá informace může být přínosem na mé cestě

harena
30.10.2022 3 z 5

Souhlasím s teorií o přerušovaném půstu, ale recepty jsou příliš exotické. Jistě nebude problém pro ty, kteří se do tohoto doporučovaného půstu vrhnou, použít naše obyčejné suroviny. Jinak informace o tom, které potraviny jsou zdravé a které ne, jsou všeobecně známé, ale 16ti hodinový půst pro zajímavost možná zkusím.

Autorovy knížky

2022  50%Přerušovaný půst pro ženy

Kniha Přerušovaný půst pro ženy je v