Přehled učiva matematiky

Přehled učiva matematiky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125347/prehled-uciva-matematiky-125347.jpg 5 1 1

Kniha obsahuje obsah látky,která se probírá na základní škole od 6. do 9.ročníku.Uspořádání učiva,jeho zpracování a doplnění obrázky s mnoha příklady i podrobným popisem,jak správně postupovat,umožňuje každému samostatně si opakovat a prohlubovat poznatky.Je přidáno také učivo, které se již na základní škole neučí, ale dříve se probíralo.Budou-li čtenáři soustavně a důsledně pracovat s touto knihou,nebude pro ně matematika nepochopitelná a nepřekonatelná.... celý text

strana1-100
17.03.2023 5 z 5

Přehledně, srozumitelně podaná všechna témata základoškolské matematiky (některá přesahují i do středoškolské), od mnohočlenů a rovnic přes vzorečky pro výpočet obvodu, obsahu a objemu až po geometrické útvary. Každé téma je doplněno řadou příkladů s postupem řešení. Stačí tedy řešení zakrýt, příklad vypočítat, a pak porovnat výsledek a případně i postup. Navíc je zde dostatek slovních úloh prakticky ke každému tématu, u kterého je to možné.
Doporučuji jako výbornou a v podstatě základní příručku, ať už se učíte matematiku s dítětem, nebo sami.