Přehled pedagogiky

Přehled pedagogiky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28128/prehled-pedagogiky-28128.jpg 4 19 3

Mezinárodně uznávaný autor shromáždil v přehledné práci informace o současném stavu a trendech v pedagogických vědách; jejich klíčových poznatcích i otevřených otázkách. Velká pozornost je věnována výzkumným metodám a informačním pramenům. Kniha je určena zájemcům o studium učitelství, studentům pedagogických a sociálních oborů, učitelům, pracovníkům v oblasti managementu a státní správy ve školství. Je vhodná pro přípravu k přijímacím zkouškám na pedagogické fakulty, jako úvodní učebnice pro všechny typy škol i referenční příručka pro odborníky v praxi.... celý text

Byxy123
20.11.2016 3 z 5

Tuto knihu jsem četla jen proto, že jsem musela. Nějaké pasáže mě bavily, jiné nudily, že jsem si přála je mít už přečtené. Asi to není špatná kniha, ale hodí se pro více zapálené do pedagogiky.

Manifest blech
13.05.2014 2 z 5

Občas mě pobavila, občas nudila. Čekala jsem od ní víc.

Calzedonka
12.03.2012 5 z 5

Perfektně zpracovaný přehled pedagogiky. Má u mě velké plus za doporučenou literaturu ke každým kapitolám, hlavně ke konkrétním disciplínám pedagogiky. Samozřejmě se musí brát v potaz, že už není nejaktuálnější a určitě už vyšly i další dobré tituly, které nejsou uvedeny..

pedagogika všeobecný přehled

Jan Průcha