Precitnutie

Precitnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516603/3DW6iN-z7m-.jpg 3 1 1

Stará indiánska legenda vraví, že ak neviete v noci spať, niekomu sa o vás sníva. Čo ak tento sen je skutočný? Čo ak niekto iný, komu sa o tom všetkom sníva, vôbec nespí a celú noc myslí len na vás? Sníva o vás s otvorenými očami a naplno si to uvedomuje. Lenže čo sa stane, ak v skutočnosti nie ste tým, za koho sa vydávate? To je príbeh Adriany, ktorá kedysi mala všetko: rodinu, priateľov, šťastie. Mala všetko, po čom túžila. Až do dňa, kedy prišla o všetko behom niekoľkých minút. A to jej navždy zmenilo život. Zničilo ju to, no zároveň posilnilo. Teraz sa dožaduje pomsty. Nezastaví ju nič, až kým nedôjde do konca. Aspoň si to myslela. Zastaviť ju však dokáže láska... láska k tomu, ktorého odjakživa nenávidí. Ocitne sa na križovatke, kedy sa nevie rozhodnúť a začne pochybovať o sebe. Uvedomuje si, že okrem nového „života“ v nej precitá láska. Podarí sa jej však precitnúť lásku aj v niekom inom, koho donedávna nenáviděla z celej svojej existencie?... celý text

recenzienika657
25.09.2023 3 z 5

#precitnutie #patriciagregova Naše vojsko, knižní distribuce

Ahojte knihomoli

Precitnutie je príbeh plný upírov, vlkolav a mágie. Pri čítaní som sa v spomienkach vracala k seriálu Lovci stínů, pretože som v knihe videla podobné znaky a ten som si zamilovala.

Začiatok bol až hrôzostrašný a mne stískalo srdce. Adriana prišla o celú rodinu behom pár minút, keď ich prepadla svorka vlkov a upírov. Zavraždili jej otca, mamu a malú sestru a ju ušetrili len vďaka Alfrédovi, ktorý ich prišiel vyzdvihnúť z večierka. Hrôzy toho večera prežíva každú noc a zaprisahala sa, že ich pomstí. Stane sa lovkyňou... Po 15 rokoch zabila veľa vlkodlakov a upírov, no tých 2, ktorí sa pustili do jej rodiny ešte nepolapila. Ale príde jej čas...

Autorka má jednoduchý štýl písania, preto sa číta ľahko a dokonca by som knihu doporučila aj mladšej vekovej kategórii. Prípadne knihomolom, ktorý chcú skúsiť fantasy a ešte zo žánrom do styku neprišli.

Negatívum je asi len, že autorka sa často opakovala. (Alfréd je v kuchyni, vchádzam do kuchyne, keď ma zbadal v kuchyni...). No nezabudla ani na lásku, ktorá je zakázaná a mňa prekvapila. Myslela som, že sa zaľúbi do iného. Príbeh sa skončil na pokračovanie a v tom najlepšom. Čo s ňou bude? Bude láska silnejšia než nenávisť a pomsta?

3,5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #spolupraci
#spolupracasnikou
#spolupráca