Praktická kniha vonných dýmů

Praktická kniha vonných dýmů https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96138/bmid_prakticka-kniha-vonnych-dymu-qUH-96138.jpg 5 5 3

Vonná dřeva a pryskyřice, koření i bylinky - kuření všech druhů jsou mocnými nástroji. Mohou nám pomoci k uvolnění a k zábavě, uklidňují, nebo pomáhají, chceme-li vstoupit do ticha. Na druhé straně můžeme ale zároveň s jejich přispěním zvýšit svou pozornost, bystřit smysly a nechat zřetelně zaznít svým vizím. Obsažen je malý lexikon vonných látek, ve kterém jsou jednotlivé substance představeny a zároveň je krátce nastíněn jejich typický účinek a reference, jenž nám usnadní jejich přiřazení k životním tématům.... celý text

Meg1
29.01.2024 5 z 5

Pro začátečníky a mírně pokročilé k nímž se řadím, hotový poklad.

citronekodvedle
01.01.2023 5 z 5

Úžasná knížka. Moje první o vykuřovaní, na začátku přehled, hidtorie, pomůcky k vykuřování. Super úvod, prostředek je nejobsáhlejší. Obsahuje jednotlivá témata k vykuřování s krátkým popiskem, poté se slovy ke konkrétnímu vykuřování a nakonec obsahuje samotnou směs. Najdeš tu uzemnění, harmonii, jak přivolat lásku nebo zahnat chmury vážně obsáhlá část. Na konci je lexikon s jednotlivými esencemi. Vážně úžasná, za mě čarodějná knížka. Navedla mě na cestu víc vykuřovat, zkoušet a nevést se tak pravidly, prostě si hrát. Najdeš mě na ig jako citronekodvedle

Pepa9
07.03.2021 4 z 5

Oceňuji komplexní uchopení tématu a srozumitelnost informací. Kniha pro mě byla více o procesu a vztahu k vykuřovadlům, méně o zaměření na výkon - vykuřovat za každou cenu. Fajn příležitost poskládat si vnitřní záměr.

kuřidla, vykuřování

Autoři knihy

Franz X. J. Huber
německá, 1964
Anja Schmidt
německá, 1969

Kniha Praktická kniha vonných dýmů je v