Pozitivní principy dneška

Pozitivní principy dneška https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316375/mid_pozitivni-principy-dneska-CnK-316375.jpg 4 14 5

Pozitivní princip je založen na základním faktu, že vždycky existuje odpověď, správná odpověď, a že pozitivní myšlení při každém procesu může tuto správnou odpověď vyprodukovat. Jak změnit zdánlivě bezvýchodnou nebo ztracenou situaci k lepšímu? Prostřednictvím Pozitivního principu . V této průkopnické knize dr. Peale ukazuje, jak obnovit a udržet sílu pozitivního myšlení a osvojit si nový pohled na slovo „NEMOŽNÉ“. Používáním Pozitivního principu se naučíte: • Soustředit svou sílu a pozornost na daný úkol • Nadchnout se pro danou věc • Oprostit se od chmurných myšlenek a zvyků • Vytvářet tvůrčí prostředí • Pozitivním způsobem reagovat na vzniklé problémy • Věřit, že můžete uspět • Používat sílu víry k dosažení cíle... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

The Positive Principle Today , 1976

Stromovous
04.08.2022 1 z 5

Tragédie, blbě se kniha četla. Pořád se autor odkazoval na Boha a víru v něj, to si klidně zajděte do synagogy pane, ale to by nebyly peníze pro autora...
Během čtení jsem upadl do neuvěřitelné čtecí krize. Frustrace, že se panbíčkářům jednou vede lépe než nám normálním lidem v Česku, zemi Bezvěrců :)

Kniha nedá kolik slibuje!

elleigh01
14.12.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, která se zabývá principem, že na vše existuje správná odpověď a že pozitivní myšlení pomůže tuto odpověď najít. Autor, oblíbený duchovní, se zabývá pozitivním přístupem. Mnoho jeho informací v knize se mi líbilo, a snažím se začínat den s dětmi vděčností a zvědavostí, co pěkného den přinese. Nevím, zda vás kniha naučí být stále pozitivní, ale určitě několik věcí a principu v ní je.

latanya34
16.11.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, která se zabývá principem, že na vše existuje správná odpověď a že pozitivní myšlení pomůže tuto odpověď najít. Autor, oblíbený duchovní, se zabývá pozitivním přístupem. Mnoho jeho informací v knize se mi líbilo, a snažím se začínat den s dětmi vděčností a zvědavostí, co pěkného den přinese. Nevím, zda váš kniha naučí být stále pozitivní, ale určitě několik věcí a principu v ní je.

fnoudek
13.03.2021 3 z 5

"propuklo nebe na zemi"

AnDyB
07.02.2018 2 z 5

Kniha me nadchla ze zacatku. Chtela jsem motivacni knihu kde najdu jak si udrzet pozitivni mysleni ale bohuzel me cim dal vice opoustela chut knihu cist :( Nerikam ze je napsana spatne jen asi ne muj styl je to hodne o vire v boha coz jsem ja nehledala. Ale jsem si jista ze si najde sve priznivce v teto kategorii cetby :)

pozitivní myšlení pozitivní psychologie

Norman Vincent Peale
americká, 1898 - 1993
1994  77%Síla pozitivního myšlení
1996  73%Síla pozitivního myšlení 2
2015  75%Síla pozitivního žití
2016  73%Pozitivní principy dneška
1998  100%Žijte aktivně

Kniha Pozitivní principy dneška je v