Pozdravy z doby kamenné

Pozdravy z doby kamenné https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88693/pozdravy-z-doby-kame-88693.jpg 4 42 42

Pozdravy z doby kamenné série

Kdo nevěří, ať se podívá - snad ještě nikdy nebyly autorovy argumenty podány jasnější a průkaznější formou. I kritici jeho myšlenek musí důkazy přijmout a užasnout.

Záhady
Vydáno: , Dialog

Grüsse aus der Steinzeit , 2010

Kulhajs
12.01.2019 3 z 5

Buď pro nováčky, nebo pro fanoušky jako takové obrazové shrnutí předchozích knih. Tak to i autor zamýšlel. (nebo "vyhrabu fotky, něco k tomu naplkám a nová knížka je na světě. Ja, gut. Geld." ) Za plnou cenu asi za to nestála, z antikvariátu paráda.

DuncanIdaho
04.07.2017 5 z 5

Autor zde, jak jinak, opět popisuje jeho důkazy a nesrovnalosti, které podle něj poukazují na někdejší přítomnost mimozemšťanů na Zemi.

Rastik
23.12.2015 5 z 5

Knížku jsem koupil jako dárek. Stihl jsem jí přečíst za pár dnů a můžu jenom doporučit! :)
Super fotky, knížka se četla sama (až moc rychle, že mi toho v ní přišlo málo...)

Pirkus
13.09.2015 2 z 5

Souhlasím s uživatelem Terva. Tato kniha je jako dělaná pro "EvD nováčky". Čtenář, který zná knihy EvD nenajde žádné nové či překvapující informace.

Kniha sice obsahuje překrásné smínky, ale jen ty za takové peníze nestojí.

Pokud chce někdo mít, stejně jako já, všechny knihy EvD, tak je tato kniha jasná volba, ale pokud toužíte jen po nových informacích, tato kniha je pro vás zbytečná investice.

Terva
18.06.2015 3 z 5

Nemůžu si pomoci, ale, jak tvrdí sám pan spisovatel, tohle je kniha pro nováčky. Ti, co přečetli skoro všechno od pana Dänikena, tu nenajdou skoro nic nového. Ano spousty krásných fotografií, ale všechny bych našel ve starších knihách. Navíc témata jsou dána a moc nových otázek tu není kladeno. Knihu jsem, bohužel, přečetl již za jeden den a to se mi za tři stovky zdá velmi málo.

Alix
23.11.2012 4 z 5

Ty fotografie jsou fascinující!

jiri77
11.01.2012 5 z 5

Kdo má rád tohoto autora si opět přijde na své,kniha je pěkně upravená s 187 barevnými fotografiemi.