Pouliční pekařství - Sladkosti na všechny způsoby

Pouliční pekařství - Sladkosti na všechny způsoby https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395464/bmid_poulicni-pekarstvi-sladkosti-na-vse-xEn-395464.jpg 5 8 3

Pouliční pekařství je přepychově ilustrovaný průvodce pečením, obsahující všechny techniky, tipy a triky, které bude nováček potřebovat na cestě za domácím pečivem řemeslné kvality. Zapálení majitelé Paul Allam a David McGuiness se v této knize dělí o tajemství svých více než devadesáti výrobků. Na krásných fotografiích jsou zachyceny detaily drobivých máslových pokrmů a nakažlivá atmosféra samotné pekárny. Najdete zde recepty od nejsnadnějších dortů po nejdrobivější sladké pečivo a koláče a nejmáslovější croissanty a koláče z plundrového těsta. Obsáhlý průvodce světem pečení dortů, sladkého pečiva, tartaletek a dalších sladkostí, které mají šmrnc Bourke Street.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Omega

Bourke Street Bakery: All Things Sweet: Unbeatable recipes from the iconic bakery , 2017

petaSk
07.05.2021 4 z 5

Je tu spousta receptů na zákusky, které nejsou české tradiční, přesto jste jejich jméno už slyšeli. Polovina receptů je složitějších, ale nic, co by se nedalo zvládnout v domácích podmínkách. Jen toho cukru... i když dám poloviční dávku, tak to lidem kolem mě přijde přeslazené :-D

xnova58
22.01.2019 4 z 5

Všem nadšencům do pečení doporučuji. Některé recepty jsou ale trošku složitější. Strhávám hvězdu za překlad.

gabriela9668
08.01.2019 5 z 5

Překlad (jak je u tohoto nakladatelství bohužel časté) je stylisticky ne moc povedený. Ale kniha je opravdu bomba.

kuchařky pečení sladká jídla

Autoři knihy