Potížistka proti své vůli

Potížistka proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284870/bmid_potizistka-proti-sve-vuli-fnd-284870.jpg 4 18 4

Charlie v tyrkysových martenskách rozhodně není žádný andílek. V předchozí škole dřív měla nej kamarádku Roxy Dalyovou.Potom ale do školy nastoupila Ashley Stronzová,která jí Roxy ukradla.A Roxy Charlie zvesela odkopla.A tak Charlie přidala do školních oběda projímadlo... Charlie se snaží začít s čistým štítem a jednou provždy se musí rozhodnout, zda ji více přitahuje strana dobra, nebo strana zla. Postupně odhaluje cenu skutečného přátelství...... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Confessions of a So-called Middle Child , 2013

Knihomolka223
26.10.2020 5 z 5

Super! Děj z pohledu trošku jiné teenagerky Charlie. Přestup do jiné školy. Závistivá kamarádka. Houdiniho vila s podzemními chodbami. Oddechovka, vtipné, čtivé. Spokojenost.

Elulilinka1
23.04.2019 5 z 5

Opravdu super kniha. Děj mi sedl a hlavní hrdinka mě mile překvapila. Taková nebojácná pohodářka, tou bych chtěla aspoň na moment být. Fakt pecka!

Eliška12
04.04.2019

Knihu jsem četla , protože nestíhám a myslela jsem si , že se kniha bude dobře a rychle číst . To se splnilo a já jsem strávila nějaký čas u mé nejoblíbenější aktivity - čtení . Jelikož jsem čekala úplně jiný příběh , tento děj mne totálně překvapil a to nejen z důvodu menšího věku hlavní hrdinky . Charlie má podle mne skvělý styl , stejně jako celou její obětavou povahu . Jsem ráda , že jsem si knihu přečetla , ale že bych na ni dlouho vzpomínala se bohužel říct nedá .

anna8073
28.02.2017 5 z 5

Knížku jsem si na dovolené vypůjčila od třináctileté vnučky a jedním dechem přečetla. Poutavé nahlédnutí do světa náctiletých. Vřele doporučuji.

Autorovy knížky

2016  81%Potížistka proti své vůli