Porodnictví

Porodnictví https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224361/bmid_porodnictvi-224361.jpg 5 7 7

Komplexně pojatá publikace obsahuje všechny důležité poznatky – prevenci, screening, vyšetřovací metody a moderní metody sledování stavu ženy i plodu v těhotenství a za porodu. Rozebírá péči o těhotné, fyziologické a patologické těhotenství, léčbu přidružených chorob, péči o novorozence, zahrnuta je i operativa. Kniha neopomíjí ani problematiku legislativy a nevyhýbá se ani etickým otázkám. Dvojbarevná vynikající didaktická publikace je doplněna více než 500 obrázky a 100 tabulkami. Kniha tak reprezentuje to nejlepší z tradic české – pražské porodnické školy. Publikace je určena nejen medikům, ale i lékařům v postgraduální přípravě a porodním asistentkám. První dvě vydání získala četná odborná ocenění – například Cenu Grady a Pawlikovu cenu České gynekologicko-porodnické společnosti ČLS JEP. Lze očekávat, že i tato kniha se stane v odborném světě bestsellerem.... celý text

knedlik
21.02.2017

Popisek odpovídá - velmi komplexně pojatá publikace, výborně zpracovaná, velmi podrobná, s hezkými a názornými ilustracemi. Nečetla jsem ji celou, ale co jsem do ní koukala, tak bylo opravdu napsané výborně.

Zuzana08
20.10.2016 4 z 5

Pro mou vykonávanou profesi, dost zásadní kniha. :-)

Tvefisto
15.07.2016 5 z 5

Když si na něco nemůžu vzpomenout, vždycky vím, kam kouknout :D Metla českého porodnictví :)