Isla a šťastné konce

Isla a šťastné konce
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252581/bmid_polibek-pro-annu-isla-a-stastne-kon-9wz-252581.jpg 4 212 212

Polibek pro Annu série

< 3. díl

Může vydržet láska z města, které nikdy nespí? Isla je beznadějná romantička. Během prvního roku studia na americké škole v Paříži se zakoukala do introvertního kreslíře Joshe. Poté, co se v létě potkají na Manhattanu, to vypadá, že románek by mohl být skutečnější, než si Isla kdy vysnila. Ale když se vrátí do školy ve Francii, Josh a Isla mají najednou spoustu problémů, se kterými se musí poprat každý mladý pár. Na pořadu dne jsou rodinná dramata, nejistota, co bude po maturitě dál, a velmi reálná skutečnost, že je volba vysoké školy rozdělí. Třetí kniha z volné série od autorky Polibku pro Annu, kde vystupují všechny oblíbené postavy z předešlých knih. Báječný a sexy příběh o skutečné lásce na pozadí nejkrásnějších měst světa – New Yorku, Paříže a Barcelony.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Isla and the Happily Ever After , 2014

lapetitedeny
19.08.2015

Anna mě nadchla. Lola zklamala. Isla byla poslední naděje. A povedla se. Je to doopravdy úžasná kniha.
A v Isle jsem se chvílema vážně našla, tak moc, že se mi tomu ani nechce věřit.

adelaska
16.08.2015 5 z 5

Perfektní zakončení celé série i když bych klidně brala ještě další díl!
Kniha je neskutečně pozitivní, milá, barvitě popsaná, jak kdybych tam byla s nimi, chemie mezi hlavními postavy je úžasná - asi jako v předchozích dílech. A nejlepší bonus byl, když se celá parta sešla. Miluju je všechny, jak Annu se St. Clairem, Lolu s Cricketem, tak Islu s Joshem.
Mám sto chutí si přečíst všechny 3 knihy znovu. A pak zase znovu. Mohou se zdát jako klasické young adult, ale má to v sobě něco milého, neskutečně čtivého, ... Stephanie je opravdu skvělá autorka.

muchomurka
15.08.2015 4 z 5

(Obsahuje spoilery).
Nakonec se mi knížka moc líbila, ale byl to můj vnitřní boj s příběhem a k tomu ještě moje veliká blbost - přečíst si kus uprostřed, kdy se to pokazí. Nechtělo se mi pak číst dál, i když jsem věděla, že to dobře skončí. Tohle už radši dělat nebudu, protože ano, bylo to hloupé a smutné, ale tak nějak to do toho příběhu patřilo a když jsem to četla tak, jak jsem měla, nebylo to tak hrozné.
Autorka s postavami pěkne cvičila, jejich emoce a vztah mi přišel jak na houpačce, navíc šlo všechno neskutečně rychle. Jsem si říkala, že to se odehrálo cca v půl roce a on to měsíc. Nejdřív jsem byla naštvaná na Islu, že něco řekla, ale pak se podle toho neřídila. Řekla, že chce být součástí Joshova života i té špatné stránky, ale pak ho v podstatě pošle do háje, když se jí svěří? Jako he? Nechápala jsem, proč tak strašně žárlila, když to nemělo smysl, ale každému něco vadí a ani nemusí vědět proč. Tudíž jsem se zklidnila a do Isly se mi celkem podařilo vžít. A jsem ráda, že na konci přiznala, že rozchod byl z toho důvodu, že měla strach a nevěřila si. Nakonec i když to tak nejdřív nevypadalo, všechno mělo v příběhu své místo a i když se mi to nelíbilo hned, celkový pocit je skvělý a knížku řadím mezi své oblíbené. Ale na Annu to nemá...
A ještě jedna poznámka - doporučuji číst tak na podzim, fakt jsem se nedokázala vžít do situace, kdy psala, že si brala kabát a vlněnou čepici s rukavicemi, když je u mě venku tak 35 stupňů :-D

Stephanie Perkins
americká, 1981