Isla a šťastné konce

Isla a šťastné konce https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252581/bmid_polibek-pro-annu-isla-a-stastne-kon-9wz-252581.jpg 4 212 212

Polibek pro Annu série

< 3. díl

Může vydržet láska z města, které nikdy nespí? Isla je beznadějná romantička. Během prvního roku studia na americké škole v Paříži se zakoukala do introvertního kreslíře Joshe. Poté, co se v létě potkají na Manhattanu, to vypadá, že románek by mohl být skutečnější, než si Isla kdy vysnila. Ale když se vrátí do školy ve Francii, Josh a Isla mají najednou spoustu problémů, se kterými se musí poprat každý mladý pár. Na pořadu dne jsou rodinná dramata, nejistota, co bude po maturitě dál, a velmi reálná skutečnost, že je volba vysoké školy rozdělí. Třetí kniha z volné série od autorky Polibku pro Annu, kde vystupují všechny oblíbené postavy z předešlých knih. Báječný a sexy příběh o skutečné lásce na pozadí nejkrásnějších měst světa – New Yorku, Paříže a Barcelony.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Isla and the Happily Ever After , 2014

Beerushka
26.04.2016 5 z 5

Super knizka

rarášek
24.04.2016 5 z 5

Závěrečné volné pokračování se mi moc líbilo. Isla mi byla sympatická, i když bych jí za to, co později provedla, nafackovala. A Josh byl velmi hodný a citlivý umělec. Oba se konečně našli, i když je čekalo mnoho překážek, ale nakonec je čekal jejich šťastný konec. Líbila se mi část, ve které se objevují nám známé postavy z předchozích kapitol. :)
Přišlo mi, že se tento děj odehrává ve stejné době jako Lola a kluk od vedle. :)

adorinka
02.03.2016 5 z 5

Krásna knižka, pre mňa najlepšia z celej série.
Páčilo sa mi, že sme si ich vzťah mohli užiť počas celej knihy a že Josh nebol ten typický "mačo", ktorý by len ubližoval, ako je to teraz časté v mnohých príbehoch, ale bol citlivý, cieľavedomý a chápajúci. Posledné kapitoly boli nádherne...

pecinka21
12.02.2016 4 z 5

Kniha byla pěkně napsaná, bohužel jsem z těchto knih už asi vyrostla. Jinak na první díl "Polibek pro Annu" rozhodně nemá.

Knižní střípky
23.01.2016 3 z 5

Nejsem sice cílovou skupinou, ale ke knihám autorky jsem se dostala na doporučení od kamarádčiny dcery a jsem za to velmi ráda, opravdu věřím, že dnešním mladým dívkám se tyto knihy musí velmi líbit, i mně se velmi líbila a to již mám dávno -náct za sebou:-)
Četla jsem i předchozí dva díly a musím říci, že se jednalo o opravdu moc pěkné knížky, krásné prostředí, nápadití a velmi sympatičtí hlavní hrdinové, pěkně vykreslené postavy všech zúčastněných a ty krásné lásky, kterým v pozadí sekunduje stará dobrá Paříž, co více si můžeme přát od této knihy....odpočinula jsem si u ní a bude mi po všech hlavních hrdinech smutno.....doufám, že se k nim autorka třeba ještě vrátí v nějaké další knize.

EvaSupovic
18.01.2016 5 z 5

Nádherná knížka :-D Stejně tak, jako Anna a její polibek a Lola a její kluk od vedle, mě opět uchvátila a já se zamilovala do tohoto příběhu :-D

nellynelca
02.01.2016 5 z 5

Dokonalost =) Nikdy mi žádná knížka nechyběla tolik jako tahle. Asi si jí budu muset přečíst znova =D Doporučuji je úžasný. Nejvíc se mi líbily kapitoly , kde se všichni sešli zbožňuju jejich konverzace.

LyP
28.12.2015 5 z 5

Knížka byla naprosto fantastická,hrozne si mi líbila.(SPOILER).A jsem ráda ze to skoro na konci vypadalo že spolu jenom nezustanou.Tím ctenáre autorka "nutila" číst dál a dál.....
Proste super! :))

luciefeix
22.12.2015 2 z 5

kdybych knihu cetla pred lety byla bych nadsenejsí ... isla mi prisla naivní a hloupočká jak dítě ... ani josh to moc nevynahradil

BeBrunette
06.12.2015 4 z 5

Přečetla jsem ji za neuvěřitelných 13 hodin a byla to taková má spása od povinností, které na mě po přečtení čekaly. Kniha je velmi čtivá, od první stránky se děj hezky rozbíhal, ale asi jsem čekala pořád na nějakou smysluplnější zápletku. Rozhodně si přečtu i další knihy od autorky, toto byla má prvotina co se Perkinsové týče. Považuji ji za výbornou oddechovku, u které nemusíte přemýšlet a jelikož jsem obdivovatelka umění, tak i po této stránce se mi trefila Perkinsová do noty.

seredomi
29.11.2015 5 z 5

Tuhle knihu jsem opravdu toužebně vyhlížela a musela ji mít! Opět přečteno na jeden zátah a bez dechu :-) a výsledek? Jsem naštvaná...protože je konec! :)

stepka3765
23.10.2015 5 z 5

Krásný, sladký příběh na závěr. Isla je něco podobnýho jako já, takže jsem se v knížce fakt viděla. S Joshem byli strašně sladký :3. A když se tam objevila Anna a St. Clair, Lola a Cricket a Meredith, to bylo úžasný. :) Stephanie Perkins má krásně napsaný a promyšlený knížky, zvedly mi náladu o 100%! Určitě jsem je nečetla naposled.

Samira
03.10.2015 5 z 5

Krásné a poetické zakončení půvabné série. Autorka píše úžasně a Josh s Islou byli pomyslnou třešničkou na dortu. Moc jsem si užila jejich sbližování, úžasnou Barcelonu, prožívala s nimi těžší chvíle, ale i kroutila hlavou a byla na ně naštvaná. Velikým bonusem byly postavy z minulých dílů a také propracované komixové dílo o Joshově životě, které bych přiznávám ráda viděla. Doporučuji!

Maragad
28.09.2015 4 z 5

Isla a šťastné konce je opět velmi milým čtením, které se náramně hodí na zpříjemnění již teď ne moc teplých podzimních večerů. Na čtenáře opět čeká příběh s pohádkovým koncem, nebo to alespoň slibuje název knihy. Ale jak se k němu hlavní hrdinové dopracují? No jak jinak než přes spousty překážek v podobě přísného školního systému a nepřístupných rodičů.

Frakira
25.09.2015 4 z 5

To je tak milý příběh, lehce napsané, lehce přečtené....tohle je občas potřeba si přečíst v každém věku :)

Adele02
20.09.2015 5 z 5

Sakra, já se asi rozpustím.
Původně jsem přemýšlela nad čtyřmi, ale když se tam objevili Étienne, Anna, Lola i Cricket a došlo k té úžasné scéně, nejde jinak. A dost mě mrzí, že už nebude pokračování.

evelýny
16.09.2015 5 z 5

Stephanie Perkinsová opět nezklamala. Bezesporu další povedený román pro dívky ve věku od 13 do 6O. Na své si přijdou milovnice romantiky, milovnice zápletky s velmi originálním vyústěním, milovnice psychologických momentů, které nenudí a nakonec i milovnice vtipných, neotřelých replik. No posuďte sami: ,,Dům zmizí, hlasy vyšumí a vzduch zadrží dech".
A když dočtete až do úplného konce včetně poděkování, tak třeba přijdete na to, že i vy máte doma Étiena, Cricketa nebo Joshe. A těm z vás, které zatím stále hledají, třeba stačí pořádně se rozhlédnout a přestat se bát. V této knize máte nakonec návod, jak na to :-)

LilianaFalcon
15.09.2015 4 z 5

Opět krásný příběh. Takový milý, který vás pohltí... Ale musím říct, že se k němu asi vracet nebudu. Na to tomu něco chybělo. Vlastně všechny knížky od Stephanie jsem si užila, ale... prostě ne natolik, abych si příběh potřebovala osvěžit a aby to ve mně něčím pohnulo.
Všechny hlavní postavy se mi líbily. Hodně jsem si užívala všechny druhy vztahů, jak ty milostné, sesterské tak i ty kamarádské.

katerinad
29.08.2015 5 z 5

Bála jsem se podle názoru ostatních, že si Islu neoblíbím a že kniha nebude super zakončení, ale bála jsem se zbytečně. Isla pro mě byla mnohem příjemnější, než Lola u které jsem nemohla překousnout její módní styl. Vždycky jsem si ji představila normálně a pak v další chvíli jsem si uvědomila, že nosí paruky a tak. Nicméně zpět k Isle a Joshovi. Vtipné, lehké čtení, náramně jsem si to užila, skvělé zakončení trilogie.
Četla jsem komentáře, že Anna měla zálibu v kinematografii, Lola zase v módě a Isla nemá nic. Nevěděla co chce dělat v budoucnu, ale to je přece problém většiny teenagerů dle mého názoru a je fajn, že tento problém v knize byl. Navíc Isla přece jen něco měla, ráda četla a po vyjádření k Joshovi ohledně jeho práce si myslím, že ten obor by ji vážně sedl.
Takže pro mě žádné zklamání.

Pivísek
20.08.2015 5 z 5

Opět jsem se zamilovala...
Na začátku jsem si říkala, že to vypadá, jako by kniha spíše končila (přece jen se většinou zamilovaní dávají dohromady na konci příběhu), ale pak se děj rozjel a bylo to super! Po plese jsem si říkala, jak je ta holka pitomá, ale konec výborný jako vždy, takže celkový dojem za 5*, u této autorky to snad ani jinak nejde! :o)

Stephanie Perkins
americká, 1981