Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky: Zvířátka

Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky: Zvířátka https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502964/bmid_pokacovo-basnicky-pro-zvidave-detic-j4h-502964.jpg 4 18 6

První leporelo s dětskými říkankami od písničkáře Pokáče! Dvacet zvířátek - dvacet hravých básniček a dvacet vtipných ilustrací. Pobaví děti i jejich rodiče. Při společném čtení zjistíte, jaká je ideální doba spánku pro lenochoda, jak poznat náladu medvěda i proč není slon zrovna nejlepší parťák pro jízdu ve člunu. Pokáčův humor si, stejně jako v jeho písničkách, oblíbí všechny generace. Toto leporelo si také díky veselým ilustracím bude neustále pročítat celá rodina. A až příště potkáte nějaké z Pokáčových zvířátek, hned si na vtipnou básničku vzpomenete!... celý text

angloumene
10.01.2024 2 z 5

Knížka spíš pro rodiče než děti. Vtipné jako dárek od nezbedného strýčka, jiný přínos nevidím.

smudlajs
07.08.2023

Vtipné a milé. Víc bych v tom asi nehledala.

Daenerys.Tar
10.07.2023 4 z 5

Zasmějí se i dospělí, ale že bych to musela mít ve své knihovně to ne. Přečtené za 5 minut.

eliska2106
21.02.2023 5 z 5

Manžel tráví s dcerou hodně času, ale čtení ho moc nebaví. Tohle je první knížka, kterou si čtou spolu rádi.

Aknel26
19.01.2023 3 z 5

Já mám moc ráda Pokáčovu tvorbu, jeho rychlovky na aktuální témata i klasické písničky. Leporelo mi ale moc nesedlo. Přijde mi, že to nejsou básničky, ale spíš jednoduché veršovánky, rýmovačky s vtipnou pointou, všechny tak trochu na jedno brdo. Vím, že to jsou básničky určené dětem (a synovi se líbí), ale i tvorba pro děti se dá dělat nápaditě a pestře - ve srovnání s Žáčkem či Vodňanským má Pokáč ještě hodně co dohánět.
Naopak obrázkům není co vytknout.

cornetka
05.10.2022 5 z 5

Při čtení je zasmějí nejen děti, ale určitě i dospělí.

Pokáč (p)
česká, 1990
2020  100%Pokáčovo zpěvník I.
2022  82%Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky: Zvířátka
2023  80%Pokáčovo zpěvník II.