Pohřeb

Pohřeb https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321717/bmid_pohreb-Xqu-321717.jpg 4 78 26

Nathan nikdy nezapomněl na nejhorší noc svého života, kdy náhle a strašlivě zemřela mladá žena. Jenom on a Bob, jeho starý známý, vědí, co se tehdy doopravdy stalo, a míní to tak nechat. Ale o mnoho let později, za jedné deštivé noci, se u Nathanových dveří objeví Bob a nese děsivé zprávy.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Burial , 2009

mmmisulka.r
20.04.2017 3 z 5

Kniha slibuje fantastický, přesvědčivý a mrazivý příběh. Abych toto mohla potvrdit, musela by kniha obsahovat více, než jen dva "wow" efekty. A já jich prostě víc nedostala. Maličko zklamání - více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

KatnissLavender
25.03.2017 3 z 5

Nemohu říct, že by tato kniha byla nějak extra výjimečná, ale něco na ní přeci jen je. Začátek pro mne byl nepřehledný a zmatený, ale asi ve třetině jsem se začetla a knihu téměř neodložila. Autor svým vyprávěním dokázal docílit nejenom toho, že jsem fandila "tomu špatnému", ale já s ním dokonce sdílela i jeho pocity! Ten strach, myšlenky, žaludeční neurózu, prostě všechno! A tyto pocity mne neopustily ještě několik hodin po dočtení knihy! Málokdy se dokážu do postavy takto vcítit a za to patří autorovi můj velký dík!

Blaufik
23.03.2017 3 z 5

Styl psaní Neila Crosse je velice čtivý. Děj dokáže čtenáře pohltit a čtení pěkně odsýpá. V podstatě mě kniha bavila, ale mrzí mě, že si podobné tempo jako v poslední třetině nedržela po celou dobu, myslím, že by příběh nepůsobil tak utahaně, ale byl by dynamičtější.

Více v mé recenzi v záložkách.

Pampalini
20.03.2017 3 z 5

Priamočiary až banálny príbeh ako sa zvyknú aj zlé skutky prepiecť. Porovnať sa dá s Pavoneho Nehodou, ktorá však je slabšia. Postavy sa nevyvíjajú, ako do deja vstúpia, také sú. Teda až na policajtku... Mám pocit, že táto kniha bola pôvodne poviedkou, ktorú autor na požiadanie trocha prifúkol.

Izu
13.03.2017 4 z 5

Za me o chlup slabsi nez Posedlost.Ale pribeh se mi hodne libil, je tam par veci pritazenych za vlasy, ale i tak je kniha napinava az ke svemu /slabsimu/ konci.

encyklopedie
25.02.2017

....velká čekačka......dost velké zklamání...rozhodně to není pecka
Slušný příběh, Nathan je pěkný hajzlík ....ale nejděsivější Crossova kniha? Ani náhodou...
nehodnotím, někomu se to může zalíbit

vraždy duchové a přízraky britská literatura

Neil Cross
britská, 1969