Podmanivá

Podmanivá https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523377/bmid_podmaniva-65145b33747a4.jpg 4 11 3

Predstavte si, že by ste dostali mail s čudnou ponukou, nad ktorou by ste sprvu mávli rukou a zasmiali sa na opovážlivosti odosielateľa. Ale čo ak by vám jej obsah neschádzal z mysle, neustále vás prenasledoval a nútil prehodnotiť svoje prvotné rozhodnutie? Rovnako je na tom hlavná hrdinka Viktória, ktorá od tajomného muža dostala mail s podivným návrhom. Keď ho s jeho sebavedomím poslala dočerta, otvorila Pandorinu skrinku, z ktorej sa už nedokázala dostať. Z jedinej správy sa vyvinula sarkastická konverzácia, ktorá sa premenila na spleť cestičiek, čo sa v jednom bode spojili a dvaja neznámi sa napokon stretli. Splní Viktória želanie neznámeho internetového podivína? Hrozí jej pri tom nejaké nebezpečenstvo?... celý text

traceybeegee
21.04.2024 5 z 5

Krásnou neděli plnou hezkých knih a zážitků.
Tentokrát Vám chci představit novinku od Di Spacir Autor , která mě upoutala svou krásnou obálkou.

Ano, slovenská autorka a tak je kniha v jejím rodném jazyce. Kniha se čte velmi dobře a tak mě to vůbec nevadilo, že čtu jinak než českým jazykem.

Začalo to nevinným inzerátem na prodej dámského saka, na který se ozval muž s velmi zvláštní nabídkou....

Viktorie krásná, mladá žena ještě pořád ve svých 23 letech sdílí společnou domácnost se svými rodiči, tetou a sourozenci v jejich domě.
Nemá pořádné soukromí a je rozhodnuta si našetřit peníze na nové bydlení.
Pracuje ve firmě, kde je její šéfovou příjemná žena. Jejich pracovní vztah je velmi přátelský a jedna druhou podporují.

Jednoho dne podá inzerát, na který jí odpoví tajemný muž jménem Nikolas. Má pro ni ale velmi neobvyklou nabídku....
A tak se dlouho rozhoduje, zda ji přijmout.
Rodinné neshody jí k tomu popoženou a ona nabídku přijímá... A rozjíždí se velmi zajímavý obchod a začíná to mezi nimi velmi jiskřit...

Co ale může očekávat od muže, kterého nezná??? Co před ní skrývá za tajemství??? Může mu věřit???? Nezneužije tuto svou nabídku v něco nebezpečného???

Vášeň, láska, tajemství, odhalení nečekaného, akce, zklamání, zrada. To vše nám autorka nabízí v této románové knížce okořeněné špetkou humoru a erotických situací.
Milovníci tohoto čtení si přijdou na své a já ji mohu jen doporučit.

Dávám knize 5z 5 a těším se na další knihy od této slovenské autorky, která mi sama zaslala knihu v rámci #spolupráce i s krásnými záložkami a dárky. A určitě jich má víc připravených i pro Vás ostatní.

recenzienika657
24.11.2023 4 z 5

#podmaniva @di.spacir.autor @nasevojsko

Ahojte Zajtra je víkend. Konečne, však? Na tento víkend vám idem odporučit Podmanivú. Včera som ju dočítala a dnes s troškou času vam ju rýchlo opíšem. Omáčky o čom to je asi nechcete vedieť, pretože to si kuk viete aj anotáciu či iné recenzie, ktoré sú čo som zahliadla doteraz viac než priaznivé. Ja by som zaradila knihu k tým lepším, ale predsa to ešte to nebolo pre mňa to pravé orechové.

Autorka sa pri podmanivej dotkla citlivej témy, choroby, pri ktorej by sme nazvali osobu úchylom. Bála som sa ako ju podchytí a či nebudem viac zhnusená ako nadšená, či im to budem baštiť ( hlavne Viky). Nemalo to rýchly spád, že by sa Viky prepla hneď zo šedej myšky na fam fatale, takže som im verila úplne všetko. Dianka nám dokonca prichystala aj trošku napätia na konci, čo ja obľubujeeeem a preto...chcela by som ho nabudúce viac, viac zvratov, napätia, lebo ti to sadlo a to napätie ma bavilo a...udržať chvíľku napätie. Tak ako aj Viky aj ja som čakala temnejšie tajomstvo, ale o to mi to tam viac sedelo, pretože to nebolo megalomansky nadnesené, ale viac sa to približovalo ku skutočnosti.

Takže cako pak? Utekajte dnes do kníhkupectva, začítajte sa a v nedeľu máte hotovo. Odýchnete si, uvoľnite sa, pri tetke si zanadávate, pri ockovi sa budete usmievať od ucha k uchu a zahreje vás pri srdiečku. A teraz Dianka šup šup, prosíme si Darček 2 .

4/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #spolupracasnikou

Majka1979
18.11.2023 5 z 5

Moja prvá kniha od autorky a poviem rovno, že ak vydá ďalšiu, tak isto si ju veľmi rada prečítam. Neznáma autorka a veľmi milé prekvapenie.
Rozbeh síce nebol extra rýchly, ale tak to má byť. Začína to prekvapením a potom sa to dostane tam, kam to chceme. Začne sa to zamotávať.
V príbehu nie sú len pozitívne postavy. Vystupujú tam tí dvaja z obálky – Viktória a Nikolas. Každý z nich je iný. Ona je obyčajné dievča, ktoré pracuje ako asistentka a šetrí si na diaľkové štúdiu na vysokej škole, keďže v rodine nemala nikdy podporu. Z jej rodiny je najhorším a najzákernejším členom jej teta Zita. Ja by som tú ženskú zmlátila... Čo tá robila, zlatá Viki, tá s ňou mala trpezlivosť. Ja by som ju isto nemala.
A potom je tam Nikolas. Pán architekt, podnikateľ, úspešný muž. Mohol mať každú, ktorú chcel, ale on chcel ju...
Ako sa títo dvaja zoznámili? Tak to sa zabavíte, ak si to prečítate, to sem zámerne nenapíšem. Zasmiala som sa na tom.
A ako v tom všetkom zamieša karty hlavne Nikolasova minulosť? Z jeho okolia by som vyfackala jeho bývalku, by si zaslúžila jednu...
Dokážu tú minulosť hodiť Viki s Nikom za hlavu a žiť tu a teraz? Čo všetko si pre nich ten nevyspytateľný osud pripravil?
Knihu môžem len a len odporúčať

2023  81%Darček
2023  89%Podmanivá