Pod ochranou noci

Pod ochranou noci https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11643/pod-ochranou-noci-11643.jpg 4 156 156

Mladá vdova Kate žije se svými čtyřletými dvojčaty v malebném venkovském městečku, kde vede malý penzion. Nocležníků nabývá mnoho, občas se tam ubytují lovci nebo rybáři, ale na její vyhlášené snídaně rádi přicházejí i místní. Velkou oporou je pro ni Calvin, místní opravář a mistr všech řemesel. Jeden z hostů náhle bez vysvětlení zmizí, přitom v pokoji nechá všechny své věci. Několik dní poté se Kate i celé městečko ocitnou v obklíčení ozbrojených útočníků. Bez možnosti úniku, bez elektřiny a telefonického spojení začínají svůj boj o přežití.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Cover of Night , 2006

zoja
21.03.2013 5 z 5

Pravda, v knize je podrobně popsaná každá akce, kterou vykoná buď dobrá nebo špatná strana. Možná kdyby Linda vynechala trochu plánování ohledně obléhání a přidala více romantiky, bylo by to pro některé z nás úplně super. Knihu ale napsala tak, jak ji napsala a podle mě to nic nemění na její kvalitě. Čte se opravdu dobře, není lehké se od ní odtrhnout a nakonec stejně všechno dopadne tak jak má, takže je to vlastně všechno v pořádku :-). Příznivci nejen Lindy Howard určitě čtěte :-)

Evaevelína
15.03.2013 3 z 5

na mě to bylo slabé táhlé dílo a konec zase moc rychlý.

kika 13
04.11.2012 3 z 5

Krimi román,který se mě moc dobře četl.Krásně popsaná okolní příroda.

marihorner
11.03.2012 5 z 5

Strašně moc se líbila. Prostě super.

Nebraska
04.12.2011 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Howard. Přeměna Calvina ze stydlivého ňoumy je výborná.