Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 953 953

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

Petrulelll
22.07.2015 5 z 5

Podle mě nejlepší díl série. Do prvního dílu jsem se hodně zamilovala, ale tenhle se mu hodně hodně přiblížil :-)

marcela6183
07.07.2015 2 z 5

Tak já se nemohla dočkat a hrábla po Stay with Me v angličtině. Trochu jsem čekala něco jiného, protože první příběhy mne zakotvily jinde, v jiném prostřetí a jiném myšlenkovém nastavení. Nejspíš si dám oraz a někdy před spaním to zkusím lousknout ještě jednou. Protože takhle je to za dvě. Jelikož zápletka sice pěkná, ale nenadchla, nepřekvapila. Pointa jakbysmet. A mindrák mám z toho, že mi Calla přišla retardovaná. Takže zatím dvě. Třeba to ještě reviduju na opakované přečtení. Uvidíme.

barborelka
02.07.2015 5 z 5

Lynn je moje srdcovka x-)....I když na Terezu a Jase to nemá, ale to je jen můj názor.
Malinko mi vadilo jak byla Calla "natvrdlá" na vše se ptala co? Proč? Jak to? Ale za to mohla její nezkušenost. Jako další mi vadilo to její šílené příjmení Fritz :-o jako první se mi vybaví šílenec co držel 24 let svou dceru ve sklepě ...brrr :-( ale jak říkám můj pocit ;-)

Jinak autorka je opravdu moc fajn, její knihy jsou super !!!!! DOPORUČUJI

fidáš
25.06.2015 5 z 5

Další zdařilá romantika od této autorky. Moc se mi líbil příběh. A celkově byla kniha velmi čtivá. Těším se na další.

muchomurka
11.06.2015 4 z 5

Nenávidím sousloví "Kroutily se mi z toho palce u nohou." To v knížce bylo snad 100x, přesto se mi ale knížka líbila, přesně mi sedla do nálady. Sice byl rozjezd pomalejší než u předchozích příběhů, ale pak jsem se začetla a nemohla přestat číst. A fakt se mi líbilo, jak mluvil Jax. Některé až vulgární věty většinou nemusím, ale sem pasovaly a seděly mi tu. A další fajn "věc", že se tu objevily postavy z dalších knížek.
Stejně jako mnoho dalších, i mně se zatím nejvíce líbil příběh Teresy a Jase. A těším se na další knížky této autorky, i když nejsou náročné, jsou přesně to pravé, co občas člověk potřebuje :-)

Kammci
06.06.2015 5 z 5

Pro mně skvělá série. Všechny díly mně bavily stejně, každý o něčem trochu jiném ale i přesto se tam objevovaly postavy ze všech dílů :-) už se těším na další :)

adelaska
02.06.2015 2 z 5

Zklamání!
Na to, jak moc miluji předchozí díly, tak jsem takové zklamání fakt nečekala. Nevím, jestli bych detektivní zápletku nazývala zápletkou, protože tam vlastně v celé knize žádná zápletka nebyla. Žádný překvápko ani zvrat, který by člověk nečekal... Jen samé ach nad Jaxovým tělem a fuj nad tělem vlastním. Nevím jestli je to jen tímto dílem nebo mě už prostě tento žánr přestává bavit... Nevím, nebylo tam nic originálního, furt to stejné. Prostě mi začíná docházet, že uvzdychanou knížku může s trochou fantazie napsat kdokoli.
Z jejich připravovaných dílů se těším na sérii Wicked, ale určitě se pustím i do pokračování této série. Doufám, že tato kniha byla výjimka. Jak moc jsem se na ni těšila ....

Tejezka
30.05.2015 4 z 5

Pěkná, čtivá, napínavá knížka...Líbilo se mi, že tento díl byl trochu jiný než ty dva předchozí..Calla mi přirostla k srdci hned, je skvělá. Jax mně ze začátku úplně nesedl, ale postupem času to bylo jen a jen lepší...Katie byla skvělá, kolikrát jsem se fakt musela nad jejími hláškami smát...Roxy jsem si oblíbila taky hned, těším se na další díl, který bude věnovaný právě jí. Jinak jsem byla ráda, že se tam Avery, Cam, Tereza a Jase aspoň mihli, ikdyž se děj odehrával mimo jejich bydliště.

Musím říct, že celá tato série je skvělá, ale stále u mě vede 2. díl s Terezou a Jasem..

emolet
20.05.2015

Už se nemůžu dočkat až si tuto knihy přečtu...

LibraryGirl
17.05.2015 5 z 5

Romantika lehce okořeněná detektivní zápletkou:-) Jednoduchý příběh, ale zabaví vás na celý den. Prostě se nemůžete odtrhnout, dokud neskončíte na poslední stránce. Tahle série je prostě fakt povedená. Kdo by prostě nemiloval Rajcovní rotu:-D Ale kdybych měla tu moc a mohla volit prezidenta této krásné party, vyhrál by u mě Jase. Jako jeho poradce by mohl být Jax a pak Cam. Pro mě je zatím nejlepší díl Buď se mnou. Jase a Tess prostě vedou a pak hned Zůstaň se mnou. Uvidíme, co všechno se stane v dalších dílech:-)
A všimli jste si malého detailu... Kdo četl Jako led už asi ví...:-D

EvaSupovic
16.05.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Děj byl napínavý až do samého konce :-D Tahle série je vůbec celá podařená, ale i přesto u mě vede Cameron a Avery :-D

kacaaba
13.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byl ta napínavý a dojemný příběh. Někdy jsem se smála, jindy měla na krajíčku. Prostě zase další dokonalej román o této autorky.

JToman
04.05.2015

S Callou se už bohužel přeneseme do jejího rodiště a už tam zůstaneme (i v dalším díle ve kterém je hlavní hrdinkou Roxy (Fall with me) barmanka s baru, který patřil Calině zmizelé matce. Partnerem pro ni bude zřejmě Reece( pracuje jako policista) a to je přítel vzpomínaného atraktivního Jacksona. A teď něco o knize,...která je celá prosycená sexuální přitažlivostí mezi Jaxem a Callou a tady si autorka s tím vztahem jo pohrála....Callini kámoši ze školy se v knize jenom jakoby mihnou...Taky mě obvzláště zaujala postava striptérky Katie, ta pracuje v baru naproti jako tanečnice na tyči. Katie s té tyče při jednom tanci upadla na hlavu a od té doby má věštecké schopnosti. Její postava je jakési komické zpestření... Zajímalo by mě jestli i o její postavě bude zvlášní díl....já četla polsky

Jablotro
04.01.2015

Hm, tak to jsem teda zvědavá, jak to vše bude. Protože ve druhém díle této série, v Buď se mnou, se Calla svěřuje Tereze, že její máma spáchala sebevraždu.

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)