Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 955 955

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

Kayla
31.12.2015 5 z 5

Páni... Kniha mě velmi pohltila a za boha jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka je čím dál lepší a lepší...Takovéto příběhy miluji...Za mě 5 hvězdiček.

zelvickaalenka
14.12.2015 5 z 5

knihy J. Lynn .. to se prostě čte samo!! skvělé.. celá série wait for you!

Beni
05.12.2015 5 z 5

Klasika od této autorky - neodložíte, dokud nepřečtete :-) Vážně úžasné.
Ale tento díl se již liší od předešlých a to detektivní zápletkou.
Kdo by nechtěl mít na blízku také takovou Rajcovní rotu? Bože, to musí být pastva pro oči :-D

Bookworm_213
09.11.2015 4 z 5

Opět se zde setkáváme s citlivým tématem. Tentokrát je hlavní postavou Calla, která si toho spoustu zažila a Jax, jenž ví, co chce a toho také dosáhne. Oba jsou velmi sympatičtí. Jen Calle chvíli potrvá, než si uvědomí, že text písničky od Christiny Aguilery je pravdivý: "You are beautiful no matter what they say. Words can't bring you down. You are beautiful in every single way..."

1v8na
28.10.2015 4 z 5

I když tohle má být už jako třetí díl ze série a já ho četla jako první, myslím, že jsem nic nepokazila. V knize je samostatný příběh, který má vše, co od příběhu očekávám - lásku, napětí, dobrodružství, akci, přátelství, nenávist, zklamání. Prostě všehochuť. Velmi mne to zaujalo. S Callou jsem vše prožívala. Když byly popisovány její jizvy na břichu, zádech i duši, bylo mi jí líto, nesmírně líto. Jax byl vynikající a úžasný kluk, kterého si Calla zasloužila. Kniha byla vynikající a už teď se těším, až si přečtu příběhy Terezy, Avery a Roxy. Knize dávám čtyři hvězdy z dvůodu nesnesitelnosti Cally matky a trochu většího rozepsání jejího myšlení - to mi tam chybělo.

vikimi
17.10.2015 5 z 5

Tak když se na podívat poprvé na obálku, hned Vám dojde, o čem příběh bude. Plno lásky až za hrob a šťastných konců a to byl důvod, proč jsem po Zůstaň se mnou sáhla.
Nepřekvapila, neurazila, ale rozesmála :) a potěšila!

Skvělé scény :D

str. 133:
On čte? Proboha, kluci, co čtou, jsou jako jednorožci. Existují jenom v pohádkách.

str. 207:
Něco si natahoval - kalhoty od pyžama - ale když se otočil zpátky k posteli, zdálo se, že je bez trička.
Obětovala bych jeden vaječník, abych viděla ty břišáky na denním světle.

str. 230:
Byl nahý" Dokonale šíleně nahý.....
..... Já jsem byla stydlivější než kostel plný starých jeptišek.

320/321:
....jako by zkouušela pevnost jeho prsních svalů.
"Ten kluk na mamografickém vyšetření?"

Lenka.Vílka
17.10.2015 5 z 5

Žádná změna od minula. V dobrém, pochopitelně ;) já vážně nevím, jak to baba dělá, ale já jí to pořad žeru a ani slintat mi nevadí :) další krásná knížka ze série krásných knížek. Calli mi ze série přišla zatím nejlepší. Princ byl též naprosto dokonalý. Závěrečná otázka i s odpovědí. Je třeba víc? Ne!

Turquoise
07.10.2015 5 z 5

Luxusní díleček. Přečetla jsem to během 3/4 dne a jsem nadšená. Byla jsem pohlcená a zahlcená. Moc dobře napsaná story, Calla mi byla příjemná, Jax je prostě šampion, známe, víme a já se chci odstěhovat do Améru, abych tam potkala taky takového šampiona. A chci taky takového strýčka, který bude každou neděli dělat tacos. Už se těším na další díl věnovaný Roxy a Reeceovi.

NatyDee
05.10.2015 4 z 5

Opět velmi krásné čtení. Calla a Jax, co k nim říct, každý se potýká se svými "duchy", ale spolu to prostě musí zvládnout. Knížka se mi četla sama a příběh měl i "kriminalistickou" zápletku, což bylo oproti minulým knihám něco jiného a trochu to oživilo příběh. Potěšilo mě, že autorka nevynechala ani Avery s Camem a Terezu s Jasem, kteří se zde objeví, jako výborní kamarádi.
Rozhodně se těším na další díl, který by se měl věnovat Reecovi a Roxy. Už zde na ně byli narážky a tak si myslím, že i tihle dva si svůj příběh také zaslouží.

martiiinkajjj
04.10.2015 3 z 5

Celá kniha byla docela dobře napsaná...jen ten děj byl takový pro mě moc nezáživný :), hodně jsem se přemlouvala ke čtení a hlavně k dočtení celé knihy, proto ze mě pouze * * *.

evelýny
26.09.2015 3 z 5

Opět příběh mladých lidí, kteří se musí vypořádat s nelehkou životní situací díky temným zážitkům v minulosti. Kniha je opět čtivá, navzdory velmi naivnímu podání, s detektivní zápletkou, která je opradu začátečnicky zpracována. Na druhou stranu je okořeněná vtipnými úvahami hlavní hrdinky a erotickými pasážemi.
Já se nad knihou opravdu pobavila

Dudunka
19.09.2015 5 z 5

Opravdu krásný příběh :-)

luciefeix
18.09.2015 5 z 5

Hodně dobré !! Nelehký osud a další princ který přijede zachránit dívku v nesnázích

mayacfc
12.09.2015 4 z 5

Z celé téhle série se mi nejvíc líbila tahle knížka. ♥

ElenaM
01.09.2015 5 z 5

Přečteno za dva dny. A protože už jsem přečetla všechny knihy z toho série, mám srovnání a asi bych měla každou hodnotit jinak, ale vzhledem k tomu, že jsem všechny zhltla průměrně za dva dny, nemohu hodnotit jinak než 5*.
Cally příběh byl nejen příběhem milostným, ale měl i jakousi kriminální zápletku, takže to bylo zas trochu něco jiného. Bavilo mě to stejně jako předchozí knihy.
Callu si zapamatuju asi jako nejvíc statečnou holku z téhle série, protože toho v životě prožila opravdu hodně zlého a přes to se nezapomněla usmívat. Nechci toho moc prozrazovat, ale určitě doporučuji všem.
Autorka píše neskutečně živě a přímo, dotkne se to vašeho srdce. A čte se to zatraceně dobře. Postavy si zachovaly svoje nejlepší vlastnosti i přes to, co se jim přihodilo. A tak by to mělo být.

Haňulec
30.08.2015 5 z 5

Úžasný příběh plný romantiky, který vás dokaze vtáhnout do děje. Nebyla jsem schopna se od knihy odtrhnout. Určitě stojí za přečtení!! :-)

Laf
26.08.2015 5 z 5

Moc se mi líbilo čtení. Hodně rychle jsem to přečetla, protože je to dobře napsané a vůbec nikdy to nenudilo. Hlavně se mi na tom líbilo, že stále někde byla zmínka i o lidech z předchozích dílů. Rozhodně stojí za to tuto sérii číst :)

Karolína18
17.08.2015 4 z 5

Svým způsobem je to vážně perfektní knížka, ale nedokázala si mě úplně získat. Samozřejmě, že jsem si oba hlavní hrdiny velmi oblíbila, ale něco jejich příběhu chybělo. Zkusila jsem si představit, že by Jax nebyl sexy sebevědomý chlápek, a pak mi přišlo, že bych ho považovala spíše za stalkera než za hrdinu. Jeho oddanost a touha Calle pomoci však byla odzbrojující, k té se nedalo nic namítat. Calla mi byla blízká svou zarputilostí, se kterou nechtěla nikomu ukazovat svá zranění, ale také mě dost rozčilovala. Prostě to tak u některých lidí je, štvou vás a vy ani nevíte proč.

Terka18
08.08.2015 4 z 5

Hezká knížka, ale pro mě zatím nejslabší z celé série. Zajímavý příběh, trošku i detektivní řekla bych, ale něco mi na tom nesedělo. Pro mě je srdcovka Počkám na tebe a Buď se mnou. Hodně jsem se na knížku těšila a byla jsem trošičku zklamaná.

Samira
23.07.2015 5 z 5

Moc hezké pokračování vydařené série. Už jsem si zvykla, že akce a šílených osudů je tam až moc, a tentokrát se nad tím ani nepozastavila. Oceňuji propojení všech autorčiných knih. Ústřední dvojice si mě rychle získala, stejně jako lehce detektivní zápletka. Výtku , ale mám, sex hned po vážném zranění, mě nikdy nepotěší, spíš naštve, nechápu, že tam autorka nevloží odstup. Jinak moc příjemné čtení. Na díl o Roxy se už moc těším !

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)