Platina

Platina https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37238/mid_platina-ba1-37238.jpg 4 17 4

Linie dvou nezávislých příběhů se protne v klíčové chvíli. Příběh vychází z reálného prostředí a všední situace, jedna z dějových linií se však ubírá mimo tuto dimenzi. Čtenář si klade otázku, kde se příběh odpoutává od reality. Oba děje znepokojivě nutí čtenáře dobrat se jejich setkání. Svou věrohodnou a skutečnou fabulí čtenáře přinutí ještě po zavření knihy přemýšlet o nezvratnosti okamžiku a jediné kritické sekundy.... celý text

danazeskolky
25.02.2024 5 z 5

Hodně zajímavé a i když člověk tuší, že dojde k propojení, je to napínavé. Líbily se mi dialogy mezi hlavními postavami. Popis prostředí byl rak verohodný, že jsem si připadala jako bych byla přímo na místě

cornetka
07.04.2022 5 z 5

Obálka knihy příliš nezaujme, za to příběhy dvou lidí a jejich propojení jsou výborné! Když si myslíte, že všechno dobře dopadne, tak přijde konec, který jste rozhodně nečekali!

JakubiRa
14.07.2016 5 z 5

Krásné propojení dvou příběhů. Když se děje rozběhly, nedokázala jsem knihu odložit. Nejdříve se mi více líbila linie příběhu inženýra Helbiga, ale po onom osudném okamžiku už jsem nerozlišovala, která linie je mi sympatičtější.
Kdo četl a zažil podobnou situaci, kdy jediná vteřina rozhodla o dalším osudu a žádné proč nepomůže tuto vteřinu zvrátit, jistě ho mrazilo až do morku kostí.

adelinka
06.03.2015 4 z 5

zasa veľmi dobré napínavé čítanie, aj keď pri opise zdravotného problému inžiniera som si myslela, že nedočítam.....nebolo to katastrofické, ale neviem prečo som to tak zle pociťovala....