Postrach okolí

Postrach okolí https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294789/mid_plants-vs-zombies-postrach-okoli-1ah-294789.jpg 4 19 19

Plants vs. Zombies série

Mladí dobrodruzi Patrice a Nate společně s ubrebtaným strážcem sousedství cvokem Davem bojovali se zombiemi v minulosti i budoucnosti. Jsou však připraveni na novou vlnu akademicky vzdělaných protivníků? Zvládnou čelit nejen ďábelskému plánu Zombosse, ale i další skupině zombií s ještě ďábelštějšími úmysly? Bláznivá jízda pokračuje i ve třetím komiksu Plants vs. Zombies, tentokrát se sedmi bonusovými příběhy.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Bully For You , 2015

Luky110812
10.05.2024 3 z 5

Syn četl sám. Hru má asi raději, ale příběhy ho bavili. ( v této knize jsme si vysvětlili spojku i) Syn měl dojem, že i jako spojka je blbost a je to chyba. Vysvětlení celé musí proběhnout na několikrát. Ale je vidět, že si gramatiky všímá. Tedy dle jeho mozku údajných chyb. Je vidět, že jsme národ, který RÁD hledá chyby jinde.

ArkAngel
25.08.2022 2 z 5

Zomboss byl zombíkem už na škole... cože? Zombie výbor proti šikaně... cože? Padouch se baví tím, že přivazuje lidem k nohám padouchy... wtf??? Tohle už má se hrou málo společného a spíše jde o pokus spojit různé ztřeštěné nápady a naroubovat je do světa Plants vs. Zombies. Mělo to podle mě skončit u minulé knihy, případně měli víc zapracovat na onom cestování časem, jak jsem psal u minulého dílu.

martinstefko
24.05.2016 4 z 5

Potřetí a pořád dobře. Paul Tobin se rozhodl, že z téhle série vytěží, co se dá, a že bude prezentovat komiksy, které jsou v první řadě vtipné a budou vás chtít rozesmát, a to jak celkovou zápletkou, tak i situační komikou a komikou, která vychází jak ze scénáře, tak i z kresby. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/05/1172-plants-vs-zombies-postrach-okoli-70.html

Paul Tobin
americká, 1965