Planetarium

Planetarium https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399725/bmid_planetarium-1sB-399725.jpg 5 14 6

Vítejte v Planetariu. Tohle muzeum má otevřeno, kdykoli se vám zachce. Za jeho branami na vás čeká pozoruhodná sbírka vesmírných těles od drobných ledových měsíců po obrovité galaxie. Jak velký je vesmír? Jak vznikl a jaká tajemství ukrývá? Račte vstoupit a prozkoumejte vesmír ve vší jeho velkoleposti.

Literatura naučná Vesmír Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (ČR)

Planetarium

Amifa
04.08.2021 5 z 5

Úžasné, velmi srozumitelně podané informace

Štěpinambura
13.05.2021 5 z 5

Krásné ilstrace, tolik nových poznatků! Doporučuji úplně všem!

AgiMangi
13.12.2020

Moc krásná kniha, najdu v ní nespočet informací o vesmíru, data , a opravdu úžasné, okouzlující a velmi naučné ilustrace Chrise Wormella. Hodnotím velmi, velmi kladně

knihomolka_elka
11.06.2019 5 z 5

Nádherná knížka z parádně provedené a zajímavé edice naučných knih Račte vstoupit do muzea.

M-arta
30.03.2019 5 z 5

Okouzlující lahůdka pro milovníky vesmírných dálek z velkoformátové knižní série "Račte vstoupit do muzea" představuje malým i větším badatelům celý vesmír opravdu důstojně, ve vší jeho velkoleposti - jednak prostřednictvím stručných, ale ucelených informací a také díky fascinujícím ilustracím Chrise Wormela.
Okouzleně jsme se nechali provést naší sluneční soustavou a jejími planetami, dozvěděli se spoustu zajímavých informacích o hvězdách, Slunci, souhvězdích, černých dírách, galaxiích, velkém třesku... a moc rádi knížku doporučujeme dětem všech věkových kategorií i dospělým.

Katerina_Bistz
04.03.2019 5 z 5

Vrátila mě do dětství! Óda na zvědavost a nadšení z toho, co skrývá nebe nad námi. Krásná publikace, výtvarně i obsahově. Podle mě by měla být v každé rodinné knihovně a projít rukama každého školáka.