Plameny v ráji

Plameny v ráji https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49946/plameny-v-raji-49946.jpg 4 44 7

Úspěšný vědec Chase Wilcox se věnuje celé své práci - obnově života v sopečný oblastech po přírodních katastrofách. Osobní život je však díkz jeho bezbřehému pracovnímu nasazení v troskách. A předešlá zklamání v lásce ho také příliš nemotivují k hledání "té pravé". Na Havaji se však setkává s krásnou rusovlasou tanečnicí Nikol, která ho úplně očaruje. Přesto, že se stále bojí pustit do milostného dobrodružství, nakonec k němu přeje jenom dojde, a problémy a nedorozumění na sebe nenechají dlouho čekat... Dokáže Chase získat Nicol zpět? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Eden Burning , 1986

jarkaska
17.07.2023 5 z 5

Pěkná, čtivá kniha. Líbila se mi. Určitě vyhledám další knihy autorky.

mariva
21.09.2020 4 z 5

Kniha se dobře četla a začínám autorčiny knihy vyhledávat čím dál víc. Tato ve mně navíc vzbudila touhu podívat se někdy na Havaj (asi v dnešní době ne moc reálnou). Jednu hvězdičku ubírám za příliš dlouhé erotické pasáže v závěru, kdy už se ztrácel veškerý děj, a za ne úplně sympatickou hlavní mužskou postavu. Jeho nemožné chování na začátku se dalo pochopit, ale i později byly některé jeho reakce na pár facek.

havrmoni
06.06.2018 5 z 5

Opět pěkný příběh. Nemá cenu to nějak rozvádět,tahle autorka mě baví. Jen mám někdy pocit,že čtu jen o jednom chlapovi :)). Tmavovlasý,vysoký,udělaný a knír :))

Lil30
30.11.2017 3 z 5

Četla jsem ji před několika lety a musela jsem si ji znova oživit. Krásně se četla a třeba se k ní ještě někdy vrátím...

lucie0089
14.07.2014

Můj první román od E. Lowell a od té doby jsem od ní přečetla všechno, co v ČJ vyšlo :)

Evaevelína
17.03.2013 4 z 5

nádherně,pěkně rozvinutý příběh. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou při čtení popisu sopečné krajiny a při popisu tance, který Nikol ovládala.Kniha je fakt nádherná.A milovníci milostných scén si příjdou také na své..pěkně popsané.Jen na netu jsem si musela najít druh tance a oděv hrdinů,abych měla ještě lepší požitek z knihy.

kika 13
05.11.2012 4 z 5

Román kdy hlavní hrdina je vědec a nemá čas řešit své soukromí.Osud mu pošle do cesty jednu rusovlásku.

Ann Maxwell
americká, 1944