Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník

Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49637/pirati-z-karibiku-kompletni-obrazovy-slovnik-49637.jpg 4 9 4

Obsahuje všechny tři filmy + oboustranný plakát navíc! Přeneste se s námi do doby, kdy v Karibském moři řádili piráti a na každém pobřeží číhalo smrtelné nebezpečí. Objevte romantický svět Jacka Sparrowa, Willa Turnera, Elizabeth Swannové nebo lorda Becketta a seznamte se s čarodějkou vúdú Tiou Dalmou, obávaným vládcem singapurských pirátů Sao Fengem nebo hrozným kapitánem Bludného Holanďana Davym Jonesem. V tomto kompletním vydání najdete postavy, lodě a místa ze všech tří epizod Pirátů z Karibiku. Fotografie rekvizit, momentky z filmů a originální ilustrace, to vše dělá z této publikace knihu, která by rozhodně neměla chybět v knihovně opravdového milovníka pirátských dob z počátku novověku!... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Pirates of the Caribbean - The Complete Visual Guide

Kosta96
06.03.2024 5 z 5

Toto kompletní hodnocení 5 hvězd nedává mé nynější dospělé čtenářské já, nýbrž moje 10ti leté já. V té době jsem trilogii Pirátů hltal ve všem. Sjížděl DVD všech 3 filmů, hrál hry na PC nebo na Xboxu, kupoval si sběratelské figurky... Jednou jsem od rodičů dostal tuhle knížku a přečetl jí jedním dechem. Nebyl jsem tehdy nijak vášnivý čtenář, ale cokoliv co souviselo s dobrodružstvím kapitána Jacka Sparrowa a jeho partičky ničemných pirátských vydřiduchů, to muselo být moje! Samozřejmě, že má kniha hodnotu spíš pro děti a náctileté fanoušky, ale nedávno jsem jí při procházení svojí knihovny objevil a prolistoval. Chvilka nostalgie. A tak jsem napsal aspoň tuhle recenzi. Očima mého 10ti letého já.

Ivanka83
04.04.2021 5 z 5

S dětmi nevynecháme žádný díl v televizi. Tato kniha nás bavila. Doporučuji všem fanouškům Pirátů z Karibiku.

orangerose
07.05.2017 5 z 5

Dokonalost :D

Skrk
27.03.2011 2 z 5

Klasický obrazový slovník, který vznikl jen proto, aby ještě "něco" vydělal. Fanouškovi Pirátů z Karibiku se bude líbit, normálnímu člověku, co sérii nijak nemusí, příliš ne. Je sice pěkně udělaná, ale co z toho, když vše, co je uvnitř nemáte rádi? 4/10

Autoři knihy

Richard Platt