Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna

Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78069/pirati-z-karibiku-na-vlnach-podivna-78069.jpg 2 13 6

Piráti z Karibiku - film série

Podle filmu Roba Marshalla napsal James Ponti. Byl proklet, ponechán napospas svému osudu a málem obětován na konci světa. Nyní se slavný kapitán Jack Sparrow vydává na svou zatím nejnebezpečnější výpravu za Pramenem mládí. Na strastiplné pouti se znovu setká s bývalou láskou – krásnou a tajemnou pirátkou Angelikou – a stane se vězněm na strašlivé lodi Pomsta královny Anny, jíž nevelí nikdo jiný než obávaný Černovous! Kapitána Jacka čeká boj s děsivými zombiemi a nádhernými, ale o to nebezpečnějšími mořskými pannami. Navíc musí vyhrát závod se Španěly, Angličany a zrádným kapitánem Barbossou a dosáhnout Pramene mládí jako první. Vyplujte s námi na nebezpečné moře. Vítr už napíná plachty!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides - Junior Novel

Ondra897
09.10.2021

(SPOILER) Kniha se mi líbila. Kniha je o tom jak se Jack Sparrow vydá hledat pramen mládí a u toho se setkává s bývalými přáteli i nepřáteli např. s Černovousem, Angelikou a dalšími.
A musí čelit nebezpečí které na něj čeká.
Kniha byla kratší ,ale bavila mě.
Knihu bych doporučil těm co mají rádi Piráty z Karibiku a krátké a obsáhlé knihy.

Luigi1
09.08.2021 2 z 5

Tak jsem čekal na vyvrcholení děje,ale ejhle úhoř kde nic tu nic.Z mé strany velké zklamání.No škoda film byl o hodně lepší.

barborka:-)
22.04.2014 3 z 5

film byl lepší

barborka:-)
18.04.2014 3 z 5

Tenká knížka , ale zaujme . :-)

reykjavik
07.02.2012 2 z 5

Tenká knížečka, která je vlastně kopií scén ve filmových Pirátech.
Nedokončené děje, které by stály za dokončení.
Ale co bychom vlastně chtěli?

lady
19.11.2011 3 z 5

už to není jako první díl.

Autorovy knížky

2011  48%Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna