Pět jazyků lásky pro muže

Pět jazyků lásky pro muže https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304563/bmid_pet-jazyku-lasky-pro-muze-fc2-304563.jpg 4 14 3

V srdci muže je ukryta touha zvládat vše, co mu připadá důležité. Je skvělé být užitečný v práci nebo na sportovním hřišti, ale nic se nevyrovná tomu, když vaše manželka řekne: "Díky tobě se cítím milována." Pokud jste od ní ještě taková slova neslyšeli nebo máte pocit, že nejste zrovna špičkovým hráčem v oblasti vztahů, pak je tato kniha určena právě vám.... celý text

Osobní rozvoj a styl Rodina
Vydáno: , Návrat domů

The 5 Love Languages for Men , 2015

Zahonek
21.01.2019 4 z 5

Zajímavá kniha pro všechny, komu nejsou lhostejné dobré vztahy v partnerském životě. A nejen v něm. Rady mohou být platné i v rodině, pro fungující kamarádství či vztahy na pracovišti.

New-radus
02.05.2017 3 z 5

Knížka mi určitě dala nahlédnout do světa mužského myšlení. Uvěřitelná je i existence pěti skupin, do nichž se ve vztazích řadíme. Docela dobře jsem i v této mužské verzi dokázala otypovat sebe. Celkový dojem trochu sráží přílišný amerikanismus.

janulka1310
22.08.2016 5 z 5

Knihy od Garyho Chapmana mám velmi ráda, a tahle mi ukázala zase pohled z jiné strany... A taky jsem si zopakovala svoje a manželovy jazyky lásky:)