Pes Blůma na cestě k dokonalosti

Pes Blůma na cestě k dokonalosti https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321303/mid_pes-bluma-na-ceste-k-dokonalosti-yOO-321303.jpg 5 18 6

Kdo ho nezná, ať ho pozná: pes Blůma poprvé česky! Pes Blůma není jen tak nějaký pes! Má svou hlavu a taky srdce na pravém místě. A protože ví, že starého psa už novým kouskům nenaučíš, rozhodl se neponechat nic náhodě ani zamlada. A vydal se na cestu k dokonalosti, a jak jinak než s klasiky, známými i neznámými. Půvabné a veselé ilustrace Emmy Chichester Clarkové doplňují moudré citáty a dělají z knížky ideální dárek nejen pro milovníky rozpustilých psů...... celý text

Literatura světová Humor Citáty a přísloví
Vydáno: , Plus

Plumdog , 2014

Souteska
22.02.2022 5 z 5

Pozitivní, láskyplná kniha citátů a přísloví s psími obrázky. Pro děti i dospělé super!

katerina5544
09.04.2021 5 z 5

Miluji tuto knihu :)

gleti
15.02.2019 5 z 5

Miluji, když je nám svět předkládán zvířecím pohledem. (tedy tím, co lidstvo za zvířecí pohled považuje) trocha nadsázky, spoustu humoru.

A navíc bonus, protože mě během poslední návštěvy v knihovně obálka zaujala natolik, až jsem si knihu vypůjčila.

Terr_y
29.12.2017 4 z 5

Ilustrace v knize jsou úžasné. je to kniha u které vás to nutí se usmívat :)

anetka.repova
09.05.2017 3 z 5

Pejsek Blůma, krásný příběh se skvělými ilustracemi. Co víc si přát. Milovníci pejsků, tahle kniha Vám nesmí chybět v knihovničce. :)

květáček
02.01.2017 5 z 5

Geniální, skvělé ilustrace a pro milovníky pejsků, nutná výbava :)

psi

Autorovy knížky