Permakultura v kostce

Permakultura v kostce https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92180/permakultura-v-kostce-92180.jpg 5 4 4

Praktická příručka alternativního životního stylu. Permakultura, alternativa klasického zemědělství, je tvořivý životní styl, ekologická cesta k zajištění našich potravin, obydlí, finančních a sociálních struktur a dalších základních potřeb - trvale udržitelný způsob života, založený na dokonalosti přírodních ekosystémů.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Synergie

Permaculture in a Nutshell , 1993

Danielle22
13.10.2019 5 z 5

Rozhodně kniha, která se hodí pro každého k vytvoření harmonické jedlé zahrady bez práce.

LordSnape
06.04.2015 5 z 5

Knížka malého formátu, ale velkého srdce pro planetu i lidstvo.

Hombre
16.10.2011 5 z 5

Až zkrachují všechny ekonomické a politické systémy a lidé se budou muset znovu naučit starat sami o sebe, můžou se informace z téhle šikovné brožurky hodit. Jak smysluplně hospodařit a nedevastovat při tom planetu, jak si pěstovat vlastní produkty a neudřít se při tom, třeba právě o tom je tahle knížka. Nečekejte ale žádné praktické rady Přemka Podlahy na výrobu dvoupatrového rýče, jedná se spíše o změnu celkového pohledu a přístupu. Knížka se dobře čte, některé informace byly pro mě dost překvapující a každopádně velmi inspirativní.

ekologie permakultura

Patrick Whitefield