Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/bmid_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4 805 805

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Archer's Voice , 2014

cukrovka
26.10.2016 5 z 5

Příběh, který je plný emocí, lásky, bolesti, smutku a radosti. Dva mladí lidé, kteří musí překonat tregédie, které je v minulosti potkali, aby mohli budovat společnou budoucnost. Doporučuji.

soltera
30.09.2016 3 z 5

Na základe ohlasov na knihu som čakala niečo super. Som trochu sklamaná lebo to bol len obyčajný romantický príbeh, podľa mňa dosť nepravdepodobný, ale od romantiky človek veľa logiky nečaká. Príbeh, ktorý sa síce dobre čítal ale to je všetko. Rozhodne by som ho neporovnávala s príbehom Lea.

Veeria
17.09.2016 5 z 5

Na tuto knihu mě navnadila krásně napsaná recenze od uživatelky ,,Aracely", za což jsem jí velmi vděčná! :) Myslím, že tento příběh osloví zejména ženy, které zatouží mít svého Archera ve svém životě - toho muže, pro kterého budete pouze a jen tou jedinou. I kdyby tento příběh měl 1000 stran, s chutí jej dočtu. Archer si mě získal. Stejně tak Bree. Dodají vám odvahu překonat strašáky z minulosti a ukážou vám pravou sílu lásky. Prostě nádhera. Budete se smát, budete mít mráz po zádech....bude vám smutno. Ale - ucítíte to. Všechny emoce okusíte. Při čtení. Skvostné. Děkuji za literární zážitek. Za český překlad. A krásnou obálku!

ankaras
12.09.2016 5 z 5

Slaďák jak má být :). To se autorce opravdu povedlo.

Kikuli
28.08.2016 4 z 5

Kniha měla úžasný děj do kterého se člověk začte a nepustí ho . Není to pořád jedno a to samé dokola . Opravdu se mi to velice líbilo.

Turquoise
21.08.2016 5 z 5

Nádherný silný příběh, o dvou mladých lidech, které v minulosti potkaly tragédie. Knihu jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od ní upoutat. Moc se mi líbil popis okolí, Bree mi byla sympatická a stejně tak tichý Archer.

azraelka
17.08.2016 2 z 5

Neskutečný slaďák, u sluníčkového konce jsem jen nevěřícně vrtěla hlavou.

luciefeix
14.08.2016 5 z 5

úžasná kniha od začátku až do konce

trynitrix
10.08.2016 5 z 5

Přesně kdo by si Achera neoblíbil natož se do něj nezamiloval v určitých momentech mi pukalo srdce a hlavně na konci jsem myslela že to semnou sekne krásná kniha :-)

Aracely
31.07.2016 5 z 5

Autorka píše opravdu úžasně. Prostřednictvím jejího psaní s hrdiny všechno prožíváte, jako byste byli při tom... Při čtení pocítíte celou škálu emocí. Žádná oddychovka to opravdu není, ale stojí to za to!

Recenze v záložkách!

havrmoni
16.07.2016 5 z 5

Moc pěkné,dva s tragickou minulostí se dají dohromady. A my sledujeme krůček po krůčku jak se seznamují a zamilují,jak se vyrovnávají sami se sebou a okolním světem.

janesy
24.06.2016 5 z 5

Nádherná kniha, skvělý příběh a postava Archera skvěle napsaná, prostě jsem si ho zamilovala :)

SBH
23.06.2016 4 z 5

Milostný román rozměrů antické tragédie. Hrdina při strašlivé tragédii ztratí hlas, rodiče, vychovává ho paranoidní strýc, hrdinka ztratí rodiče, trpí těžkým posttraumatickým šokem, do toho ústřední padouška, královna města, která by pro svou slávu a moc klidně nechala zatlouct matku i s dítětem do bedny a shodit do moře. Upřímně v té afektovanosti by kniha potřebovala ubrat, a kupodivu k slzám mě přiměla jen jednou a lehce, a to já jsem značně sentimentální. Životní smůly bylo prostě příliš na to, aby byla uvěřitelná.
Zato milostný příběh byl prostě krásný. Procítěný, hluboký, smysluplný.
Kniha se četla jedním dechem a přes veškerá protivenství dýchala nadějí. Bod dolů za těžkou absenci humoru. Na takové množství smutku by mělo být nalepeno přece jen větší množství nadhledu a vtipných hlášek. Ale jinak moc, moc pěkné.

Karolína18
31.05.2016 4 z 5

Konečně přišlo něco nového. Strašně se mi líbil Archerův příběh, jeho povaha, styl uvažování,...
Na mě bylo v knize jen možná moc vražd a křivd, které se hlavním hrdinům děly.
Líbilo se mi, že této dvojici nespadlo vzájemné štěstí do náruče, ale museli si projít i určitou cestou a vývojem.
Bree mi občas vadila s tím jejím věčný brečením, ale k Archerovi se chovala úžasně, nedávala znát - a to dokonce ani v "myšlenkách" - že by ho považovala za něco méně - než sebe samu.
Stránky ubývaly, čas plynul a já nelituji, že jsem po této knize sáhla, protože mi ukázala, že když narazím na dobrého autora, může mi nabídnout nové příběhy a nová pojetí.
Doufám, že se série bude pokračovat v podobném duchu.

smaille
24.05.2016 4 z 5

Kniha je dobře napsána, četla se skoro sama. Téma se mi líbilo, ale do dnešního světa mi tento příběh připadá dost naivní. Nevím, jak bych to správně popsala, autorka se hodně zaobírala emocemi, kdyby přidala nějakou zápletku nebo více rozepsala zápletku alá zlá tetička, možná by to zapůsobilo na čtenáře více. Ale jinak si knížku ráda někdy přečtu znovu.

alzbeta4340
20.05.2016 3 z 5

Obdivuji autorku. Přečetla jsem v podstatě na jeden zátah, ačkoliv mi styl románu nevyhovoval. Archera nejvíc ocení čtenářky, které mají rády záplavu emocí, emocionálního vypětí, tragické osudy a nevadí jim absence humoru. Jestli něco takového rády čtete, neváhejte. Já jsem při čtení raději víc nad věcí, ale určitě bude spousta ostatních nadšených z téhle knihy.

Téra
17.05.2016 3 z 5

Bylo to pěkné čtení, na mě až příliš romantické a sladké, ale někomu to může vyhovovat. Moc se mi tam líbil popis toho městečka, hned bych se tam přestěhovala taky :-) Jinak autorka píše hodně čtivě, stránky vám utíkají pod rukama, ani nevíte jak.

NatyDee
15.05.2016 4 z 5

Archer a Bree, oba mají své tajemství, resp. bolavé tajemství, před kterými oba chtějí uniknout a zapomenout až společné setkání je donutí jít dál. Poutavý příběh, který odkrývá dávná tajemství. Rozhodně zajímavé téma, kde je nabídnuto téma znakové řeči...

lilieny
15.05.2016 4 z 5

kniha se četla velmi dobře, neobvyklý námět použitý u romantiky... jen mě možná trochu mrzelo, že konec se mi zdál už takový uspěchaný...

KleaM
12.04.2016 4 z 5

taková velmi milá romantická knížka