Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/bmid_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4 805 805

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Archer's Voice , 2014

maxihrosik
28.02.2016 4 z 5

Upoutávka na tuhle knížku mě moc nezaujala. Tisíckrát provařené téma setkání dvou mladých lidí, poznamenaných tragédií, nepřízní osudu a smůlou. Hodně vysoké hodnocení na DB a navíc vřelé doporučení od mé momentálně nejoblíbenější české autorky mě ovšem nalomilo. Myslím, že se knížka bude líbit hodně lidem, je tam velká osudová láska, trochu tajemství, spousta moudrých vět a hezkých vyznání, nějaký ten nepřítel, vášnivý sex, štěňátka, dramatický závěr, vše zručně a čtivě sepsané. Netuším, proč to u mě nezafungovalo, nějak se mi nepodařilo se s hlavními postavami sžít. Nejsem sice žádná plačka, ale někdy se mi i u docela obyčejných příběhů svírá krk při drobných křivkách a nespravedlivostech, tady se kupily nebo odkrývaly tragédie jedna za druhou a nic. Možná, že za to může mé momentálně nabručené rozpoložení, tak se mým výlevem rozhodně nenechte od čtení odradit.
PS. Za obálku by měl být někdo potrestaný, je laciná a příběh vůbec nevystihuje.

Terka18
28.02.2016 4 z 5

Dobrý námět na příběh. Něco nového a neokoukaného. Knížka se mi četla dobře, ale občas jsem měla pocit, že je až moc romantická/sladká a to mám romantiku ráda jako nikdo, ale tady toho někdy bylo moc, ale to nevadí i tak knížka byla velice dobrá.

Lenka.Vílka
09.02.2016 4 z 5

Ok, tahle série mě podle anotací každého dílu zaujala. Obavy, jestli se to povede, byly proto naprosto oprávněné. Po přečtení si nejsem jistá, jestli se mi kniha líbila. Napsána byla krásně (ani se mi nechtělo jít večer spát a dočítala jsem ráno), četlo se mi dobře a stránky mizely před očima (čtivost na 100%), ale nakonec jsem se zamotala v ději (ten byl tak naivní a přeslazený, ale na druhou stranu nebyl špatný). Archer byl dobrá postava, vlastně jediná dobře napsána v téhle knize. Takže jediné, co mi vadilo, bylo až na konci knihy. Nepřišlo mi to napínavé, bylo to silně trapné. Trochu to zabilo předchozí dobré pocity z knihy. Jenom mi vadila obálka, která byla naprosto nevhodná (bohužel je v originálu stejná), ale chápu...asi v regálu knihkupectví prostě zaujme...

Ditules
08.02.2016 4 z 5

Teda řeknu vám, že mě ke konci po scéně z bistra málem odvezla sanitka...Uffff. Už jsem myslela na nejhorší...

Eevina
04.02.2016 5 z 5

Taková krásná sladká čistá romantika, která potěšila mé osamělé srdce. Žádné veledílo to není, na zadek si z toho nesednu, ale na to, aby si u toho člověk odpočinul, nemusel u toho přemýšlet a potěšil své srdíčko to bohatě stačilo. Zatím nejlepší knížka od téhle autorky (Leo a Evie mě tolik nenadchli).

LilianaFalcon
09.01.2016 5 z 5

Anglicky to bylo super :-)
Možná až moc komplikované, možná až moc happy endové, ale četlo se to samo, těžko se to odkládalo a skvěle se k tomu vracelo.

Danča:))))
09.01.2016 5 z 5

Krásné. Sice místy přespříliš sladké a romantické ale já jsem to žrala i s navijákem. Doporučuji. :3

Sobotikova
05.01.2016 3 z 5

Začala jsem knížku číst, protože jsem měla chuť na nějakou romantiku.Ze začátku dobrý, ale pak jsem začala přeskakovat řádky..pak i strany, protože to bylo už utahané a přeslazené. Pro mne teda nic moc...

Maragad
04.12.2015 4 z 5

Archerův hlas rozhodně za přečtení stojí. Pokud ho budete brát jako oddechovou četbu, budete nadšeni. Náročnější čtenáři by přeci jen mohli být trochu zklamáni. Ale to vše vyváží postava Archera, který je prostě úžasný, tajemný a sexy. Jsem velmi zvědavá na pokračování a Mie Sheridan přeji, ať se její tvorba zlepšuje s každou další vydanou knihou. Potenciál na to má, jen ho rozvinout.

Samira
01.12.2015 5 z 5

Nádhera, která by si zasloužila více než pět hvězdiček. Během čtení jsem obdivovala nejen úžasný námět a jeho zpracování, ale i křehkost a cit , kterým je tenhle velmi dramatický, ale stejnou měrou krásný příběh psán. Závidím těm, co se mají do Archera teprve zamilovat, hned bych s nimi měnila. Ale nevadí propadnu mu zas a znova, protože knihu rozhodně nečtu naposledy. Jedna z nejhezčích romantických knih.
Vřele doporučuji!

Catie_
24.11.2015 5 z 5

Mia Sheridan a její knihy....je to jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Její příběhy jsou prostě naprosto luxusní.

Nel-ly
23.11.2015 3 z 5

Popravddě moc nechápu to všeobecné nadšení. Bylo to rozkošný, to ano, ale... Městečko bylo podivně sluníčkovatý, hlavní hrdinka samozřejmě dokonale krásná a ve středu zájmu prostě všech (a nakonci až nechutně přecitlivělá), její trauma je jaksi na vedlejší koleji, jeho trauma zas nepropracovaný. Zápletka na konci spíš ubohá (nesměla chybět ta trapná kapitola na pár řádků, aby vyvolala umělé drama) a...

Jak se znakuje "ach"? :D

3,5 za nápad, čtivost a zdařilý pokus o děj

Orea
01.11.2015 3 z 5

První polovina knihy se mi četla opravdu dobře. Pěkně napsané, postavy zajímavé a Archer je v mnoha směrech velký tahoun příběhu. Od druhé poloviny mi šlo hodnocení dolu a poslední čtvrtina mi zkrátka nesedla vůbec.
Tak docela jsem autorce nespolkla postavu Bree. Na jednu stranu je nám servírována jako velice citlivá a poetická duše, která mluví o svých citech ve stylu anglické dámy z osmnáctého století (Kdo v dnešní době takhle proboha mluví? Dá se vůbec znakovat slovo ach? Protože Ach, Archere, tam bylo vážně často) a na druhou stranu jsou situace, kdy se chová jako lascivní pornohvězda. Tahle kombinace mi upřímně příliš nesedla. Ke konci navíc pořád jen brečí nebo rozhání slzy dojetí a můj vnitřní cynik jen otráveně třískal hlavou do zdi.
Postava Archera byla oproti tomu opravdu slušně rozvinutá, ale nedotažená a s potenciálem, který autorka naprosto tragicky nevyužila.

Svá pozitiva kniha samozřejmě má. Nelituji času, který jsem nad ní strávila a první polovinu jsem si užila. Svým způsobem mě primárně zklamalo především to, že si živě dokážu představit, jak moc zajímavý a silný příběh by to mohl být, ale špatné uchopení mu tu možnost vzalo. Citlivé a trochu sentimentální příběhy o lásce mám ráda, ale Archerův hlas byl na můj vkus až příliš patetický.
Na druhou stranu je to relativně čtivý průměr, který mě zabavil na několik sychravých večerů, takže od čtení nikoho neodrazuju.

Lidka
28.10.2015 1 z 5

Omlouvám se všem romantickým a erotickou četbu milujícím čtenářům, nejsem puritán,ani zahořklá duše, ale v hodnocení nemohu jinak.

limitkaa
23.10.2015 odpad!

To jako vážně?? To se opravdu někomu líbilo??
Mě na tom až rvalo srdce, jak autorka vzala dvě zajímavé dějové linie a pohřbila je pod kopec patosu, srdcobolných žblábolů a klišé. Ani jedna postava vystupující v románu se ani z dálky a s brýlemi nepodobá opravdové lidské bytosti. Bree trpící PTSP (pekelně zajímavý námět, kdyby se s ním pracovalo) se ho jen tak zbaví po jednom rozhovoru s Archerem. Seriously?? To by cvokaři za chvilku neměli co žrát! A o Archerovi se ani nebudu bavit.. to bylo pole neorané. Byl němý (super téma, rodinná zápletka taky dobrý) ale to neznamená, že je debil a mentalitou 8-mi letého dítěte!!! Ze kterého se jako zázrakem stane úspěšný podnikatel.. jasně!
NO hrůza!! Četla jsem polovinu v češtině, pak jsem přešla na angličtinu a tím, že z toho takovou blbost udělal překlad. Omyl, i v originále to bylo tristní!!
Jediné co mě mrzí je, že těch 7 hodin života co jsem tomu věnovala mi nikdo nevrátí.

Ivy
17.10.2015 5 z 5

Knihu jsem začala číst s velkým očekáváním, které sice naplněno nebylo, sem tam mi něco nesedělo, ale přesto to byla úžasná kniha.
Archera si prostě nejde nezamilovat. Příběh je krásný čtivý, dotkne se na správné místě.
4,99* :)

Nuttelka
14.10.2015 5 z 5

Nemám slov... Úžasný, krásný příběh, i když zas oba dva mají moc tragické příběhy, ale mě kniha pohltila. Archera si musí každá zamilovat, stejně jako já, Bree jsem držela palce, zase jsem s nimi všechno prožívala, slzy ukáply, prostě nádhera :-)

Lenčule
10.10.2015 5 z 5

Moc krásná knížka, Archera si musí každý zamilovat,dlouho jsem knížku nemohla odložit a četla si pořád dokola oblíbené části :)

peko
09.10.2015 5 z 5

Archera si musíte zamilovat všechny. Krásný, čistý a dojemný příběh. Knihy od této autorky stojí za to, aby měly své místo v každé knihovně.

Jaruce
05.10.2015 5 z 5

Ano kniha, která vás zaplaví emocemi, láskou, zármutkem, radostí i bolestí. Dojemná a jemná kniha, jak tu bylo napsáno. Je to prostě holčičí knížka :-D. Která z nás by takového citlivého, vnímavého a ještě krásného chlapa nechtěla :-). Těším se na další od této autorky!!